do ustalenia NOK

Praca w Norwegii dla Polaków przy sprzątaniu domów i mieszkań od zaraz Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 10 kwietnia 2015 01:50

Aktualnie prowadzimy nabór pracowników od zaraz do sprzątania domów i mieszkań w Oslo. Ogłoszenie fizycznej pracy w Norwegii dla sprzątaczek lub sprzątaczy z doświadczeniem na podobnym stanowisku.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miasto: Oslo

Zarobki: stawka do ustalenia w kontakcie bezpośrednim

Termin: od zaraz

Opis stanowiska:

  • Przeprowadzanie prac porządkowych polegających na sprzątaniu.
  • Zadania pracownik wykonuje na jak najwyższym poziomie z użyciem wszelkiego rodzaju sprzętów – odkurzaczy, myjek, szczotek, zmywaków, gąbek, ścierek, mopów oraz całej masy detergentów.
  • Praca wykonywana będzie samodzielnie lub w 2-3 osobowych zespołach.
Obowiązki:
  • konieczne jest posiadanie doświadczenia w podobnej pracy
  • duża motywacja
  • pracowitość
  • obowiązkowym warunkiem jest posiadanie zaświadczenia o niekaralności
  • znajomość języka angielskiego wymagana jest w stopniu komunikatywnym
Zapewniamy:
  • wysokie wynagrodzenie
  • wsparcie polskojęzyczne konsultanta i anglojęzycznego opiekuna na miejscu
  • liczne zlecenia
  • pracę minimum 30 godzin w tygodniu
  • przejrzysty system rozliczania
  • terminowe wypłacanie należności
  • pomoc w zorganizowaniu kwaterunku
  • pracę od zaraz

Aplikacja:

Osoby zainteresowane prosimy o pilne przesyłanie aplikacji.

Wysyłając zgłoszenie na stanowisko prosimy powołać się na serwis norwegia.pracabc.pl

CV proszę wysłać na adres:

martyna.grabarczyk@10g.pl z dopiskiem “Praca przy sprzątaniu domów i mieszkań, Oslo”

ID ogłoszenia: 566552689a993d9c

2 komentarze na “Praca w Norwegii dla Polaków przy sprzątaniu domów i mieszkań od zaraz Oslo”

  1. Dzien dobry jestem zainteresowany oferta kontakt 785411848. Cv przeslane

  2. wiolettapodobinska11 na 4 września 2016 @ 21:33

    Dzien Dobry czy państwa oferta jest nadal aktualna?

    e-mail wioletta.podobinska@interia.pl

    tel..507800225