do uzgodnienia NOK

Praca w Norwegii dla pomocy kuchennej w restauracji bez znajomości języka Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 28 września 2014 04:28

Restauracja z Oslo zatrudni pracownika na stanowisko asystent kucharza/pomoc kuchenna. Oferta pracy w Norwegii na kuchni bez znajomości języka norweskiego. Wymagana znajomość języka angielskiego oraz doświadczenie.

Stanowisko: Pomoc kuchenna

Zarobki: do uzgodnienia

Miejsce pracy: Oslo, Norwegia

Obowiązki:

  • Pracownik zatrudniony będzie na kuchni w restauracji znajdującej się w Bærums Verk.
  • Do zadań osoby zatrudnionej należeć będzie asystowanie kucharzowi.
  • Pracownik będzie pomagał w przygotowywaniu posiłków oraz samodzielnie wykonywał dania.

Oczekiwania:

  • Przynajmniej 4 letnie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • duże umiejętności kulinarne
  • każdy kandydat powinien znać język angielski lub norweski w stopniu komunikatywnym
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • doskonała samoorganizacja
  • duża motywacja oraz zaangażowanie

Oferujemy:

  • dobre warunki pracy i płacy
  • zatrudnienie na stanowisku asystenta kucharza

Uwaga! Prosimy o przemyślane aplikacje, osobom bez doświadczenia i znajomości języka nie zostanie wypłacone wynagrodzenie nawet za dzień próbny

Aplikacja:
Osoby zainteresowane, które spełniają powyższe warunki prosimy o przesłanie wiadomości z CV na adres: mariuskokk@hotmail.com

Z wybranymi osobami skontaktujemy się i zaprosimy na lub 2 dniowy okres próbny.

źródło: http://www.ogloszenia.wirtualnaskandynawia.pl/pomoc_kucharz_w_norwegii,ogloszenie,20140922095545.html

ID ogłoszenia: 40354256c1771a07