Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

0 NOK

Praca w Norwegii Elektryk z certyfikatem DSB od zaraz w Bergen (na budowie)

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 7 lutego 2014 03:41

Agencja pracy za granicą dla klienta z Bergen poszukuje elektryka z certyfikatem DSB do podjęcia pracy w Norwegii w budowlance na stanowisku elektryka przy montażu i modernizacji instalacji elektrycznych. Oferta na warunkach norweskich.

Koncepcja jest Agencją Pośrednictwa Pracy w kraju i za granicą. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1926. Od ponad 10 lat organizujemy legalne i bezpieczne zatrudnienie.

Dla norweskiego pracodawcy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Elektryk

Miejsce pracy: Norwegia, Bergen
Ilość wolnych stanowisk: 5
Rozpoczęcie pracy: od zaraz

Wymagania:
• Dobra/komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego
• Min. 3 letnie doświadczenie zawodowe jako elektryk ( nowe instalacje i renowacje)
• Certyfikat DSB

Obowiązki:
• Montaż nowych instalacji oraz modernizacja i konserwacja już istniejących.

Norweski pracodawca oferuje:
• Umowę o pracę na warunkach norweskich
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• 37,5 godz. czas pracy – możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
• Pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania

Liczba miejsc ograniczona. Aplikuj już dziś!

Kandydatów spełniających wymagania zapraszamy do przesyłania CV w języku angielskim wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych na adres email:

norwegia@koncepcja.eu

koniecznie z adnotacją w temacie maila: ‘ Elektryk DSB”

Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

ID ogłoszenia: 9352f1ecc976d46

ilość wszystkich wyświetleń: 899, dzisiaj: 1

Linki sponsorowane

Aby skontaktować się z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.