Please disable any ad-blocker you are using in your browser.

do negocjacji NOK

Praca w Norwegii jako Mechanik autobusów i samochodów ciężarowych Volvo w Svolvaer

  • Miasto: Svolvaer
  • Kraj: Norwegia
  • Lista: 14 listopada 2016 22:42

Agencja zatrudnienia poszukuje mechaników samochodowych oraz autobusów i ciężarówek. Legalna praca w Norwegii na terenie Svolvaer przy naprawie pojazdów marki VOLVO.

Jobbvikar AS jest agencją pracy działającą w branży budowlanej na północy Norwegii (gł. regiony Nordland i Troms).

Aktualnie poszukujemy:

Mechaników samochodów ciężarowych oraz autobusów z dobrą znajomością języka angielskiego lub norweskiego.

Miejsce pracy: Svolvaer
Start pracy: jak najszybciej

Osoby zainteresowane prosimy o szybki kontakt:

lukas@jobbvikar.no
+47 484 33 003

Obowiązki:
- Naprawa i konserwacja pojazdów ciężarowych oraz autobusów marki Volvo.

Wymagania:
- Min. 2-3 letnie bieżące i udokumentowane doświadczenie z autoryzowanego serwisu pojazdów ciężarowych Volvo,
- Dobra znajomość języka angielskiego lub norweskiego,
- Wykształcenie techniczne.

Mile widziane:
- Wcześniejsze doświadczenie ze Skandynawii.

Oferujemy:
- Legalne zatrudnienie na norweskich warunkach,
- Możliwość długoletniej współpracy,
- Atrakcyjne wynagrodzenie,
- Ubezpieczenie w pracy oraz w trakcie dojazdu oraz powrotu z pracy do domu,
- Zakwaterowanie firmowe (odpłatne)
- Opiekę konsultanta.

ID Ogłoszenia: 5605825c3ae842d9

162 liczba wyświetleń, 1 dzisiaj