do ustalenia NOK

Praca w Norwegii magazynier od zaraz Karmøy (Rogaland) 2014

  • Miasto: Karmøy
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 10 kwietnia 2014 02:58

Magazyn z Karmøy (Rogaland) poszukuje od zaraz 2 magazynierów do pracy w Norwegii przy zbieraniu i pakowaniu zamówień na magazynie wysyłkowym. Ogłoszenie adresowane do osób ze znajomością języka norweskiego.

Stanowisko: magazynier
Zarobki: do ustalenia
Miejsce pracy: Karmøy (Rogaland)

Zadania:
– praca na magazynie wysyłkowym polegająca na kompletacji zamówień klientów
– przygotowanie, przechowywanie oraz wprowadzanie paczek do późniejszej wysyłki
– pracownik będzie również odpowiedzialny za utrzymanie czystości na terenie magazynu
– w zakres obowiązków będzie wchodził również załadunek oraz rozładunek dostaw

Wymagania:
– posiadanie aktualnych uprawnień na wózki widłowe
– znajomość języka norweskiego w stopniu komunikatywnym
– prawo jazdy kategorii B
– umiejętność obsługi komputera, korzystania z internetu
– osoba godna zaufania, towarzyska, pozytywnie nastawiona

Oferujemy:
– legalne zatrudnienie na warunkach norweskich
– pełny etat na okres jednego roku z możliwością przedłużenia kontraktu
– konkurencyjne zarobki

Jak aplikować?

Marine Aluminium AS Postboks 134 4299 AVALDSNES Aplikacje i CV: na adres poniższy z dopiskiem: Lagermedarbeider

E-mail: recruit@m-a.no

źródło: www.norway-job.pl/advert?offer=2154

ID ogłoszenia: 7695345e419beaa2

1 odpowiedź na “Praca w Norwegii magazynier od zaraz Karmøy (Rogaland) 2014”

  1. pawelszymanski87 na 1 maja 2014 @ 15:03

    Witam,

    Mam 27 lat. Jestem absolwentem Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie. Znam angielski na poziomie bardzo dobrym zarówno w mowie jak i piśmie. Jestem osobą ambitną, gotową do ciężkiej pracy fizycznej.

    Proszę o kontakt 668846341 lub pawel.szymanski01@gmail.com

    Pozdrawiam,
    Paweł Szymański