176 NOK brutto/h NOK

Praca w Norwegii na budowie dla cieśli od zaraz z językiem angielskim Sogn og fjordane

  • Miasto: Sogn og fjordane
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 15 maja 2016 02:40

Ogłoszenie pracy w Norwegii od zaraz dla Polaków przy wykończeniach. Zatrudnienie w Sogn og fjordane na budowie jako cieśla ze znajomością języka angielskiego przy montażu płyt kartonowo-gipsowych oraz innych zadaniach remontowych.

Stanowisko: Cieśla – pracownik ogólnobudowlany

Miejsce zatrudnienia: Sogn og fjordane

Zarobki: 176 NOK brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • prace ogólnobudowlane
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie montaż płyt kartonowo-gipsowych, gładzie, szpachlowanie oraz zadania wykończeniowe

Oczekiwania:

  • posiadanie wykształcenia budowlanego
  • możliwość zatrudnienia od zaraz
  • czynne prawo jazdy kat.B
  • mile widziane osoby z własnym samochodem
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • przynajmniej 5 lat doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku

Oferujemy:

  • wsparcie przy dopełnianiu kwestii formalnych na miejscu
  • pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania
  • ubezpieczenie pracownicze
  • odprowadzanie składek
  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę
  • dla najlepszych pracowników możliwość podpisania stałej umowy

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą zapraszamy do wysyłania aplikacji poprzez poniższą stronę:

Jeżeli posiadają państwo jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu telefonicznego:
+47 400 21 577, od poniedziałku do piątku między 9:30 a 16:00

ID ogłoszenia: 43957378b0a6be11