250-260 brutto/h NOK

Praca w Norwegii na budowie dla hydraulika z doświadczeniem od zaraz, Kristiansund

  • Miasto: Kristiansund
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 6 lutego 2022 00:30

W regionie Kristiansund od zaraz możliwa praca w Norwegii na budowie dla doświadczonych hydraulików. Konieczna znajomość języka angielskiego lub norweskiego w piśmie i mowie.

Zakres obowiązków:

• Prace hydrauliczne w nowych budynkach, budynkach remontowych i handlowych

• kompleksowa praca przy instalacjach sanitarnych, ciepłowniczych, akwakulturze, rolnictwie, wodno-kanalizacyjnym.

• Planowanie i realizacja zadań serwisowych i projektowych

• Wykonywanie wszystkich rodzajow zleceń profesjonalnie i zgodnie z przepisami i dokumentacją.

• Zdolność do samodzielnej pracy.

Kwalifikacje:

• świadectwo czeladnika jako hydraulik

• Odpowiednie doświadczenie z branży

Biegła znajomość języka angielskiego lub norweskiego w piśmie i ustnie

• Prawo jazdy B

Cechy osobiste:

Masz dobre kompetencje zawodowe i chęć rozwoju zawodowego

Jesteś nastawiony na usługi i pracujesz w zorganizowany i wydajny sposób.

Koncentrujesz się na BHP, jakości i porządku w miejscu pracy.

Masz dobre umiejętności komunikacyjne i dobrze współpracujesz z innymi

Nasza Oferta:

-Legalne zatrudnienie w oparciu o norweską umowę o pracę
-Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 250-260 NOK brutto/h – zależnie od projektu
-zakwaterowanie
-dodatki urlopowe oraz świąteczne

Prześlij do nas swoje CV, a my skontaktujemy się, by przedstawić Ci szczegóły projektu!

mail: og@people.no
Tel. +47 481 71 832

ID ogłoszenia: 61361fbc14cb8474

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: KZ
  • Zarejestrowany od: 3 lutego 2022

Inne przedmioty dodane przez KZ

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez KZ »