b/d NOK

Praca w Norwegii na budowie dróg – pracownik budowy

  • Miasto: Norwegia
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 10 lutego 2013 18:35

Aktualne ogłoszenie dotyczy pracy w Norwegii na budowie dróg – głównie przy układaniu asfaltu.

Dla norweskich klientów, poszukujemy kandydatów na następujące stanowisko w Norwegii: Pracownik budowy dróg

Opis stanowiska:
Wykonywanie prac drogowych, głównie z układania asfaltu.

wymagania:

  • Co najmniej 3 lata doświadczenia jako pracownik drogowy, doświadczenie z Norwegii lub Szwecji będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenia praktyczne przy układaniu asfaltu
  • Doświadczenie w obsłudze maszyn budowlanych, układanie kostki brukowej będzie dodatkowym atutem
  • Dobra znajomość języka angielskiego lub norweskiego
  • Prawo jazdy kat. B
  • Referencje od poprzednich pracodawców

Oferujemy:

  • Umowa na czas określony przez około 6 miesięcy (od wiosny do jesieni), z możliwości stałego zatrudnienia po okresie sezonu
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Aktywne i przyjemne środowisko pracy
  • Zaangażowanych i wykwalifikowanych współpracowników
  • Pomoc w wypełnieniu wszystkich formalności i znalezieniu odpowiednich miejsc noclegowych w Norwegii

Nr. ref.: RCW/01/2013

Jeśli są Państwo zainteresowani prosimy o przesłanie krótkiej aplikacji i CV w języku angielskim (koniecznie po angielsku) na poland@people4you.no w temacie wiadomości proszę podać powyższy numer referencyjny.

ID ogłoszenia: 5495117cc7c7875e