Please disable any ad-blocker you are using in your browser.

do ustalenia NOK

Praca w Norwegii na budowie glazurnik od zaraz w Bergen bez języka

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Lista: 14 lipca 2015 00:25

Ogłoszenie pracy w Norwegii na budowie w charakterze glazurnika-kafelkarza przy wykończeniach. Zatrudnienie od zaraz dla Polaków w Bergen bez znajomości języka norweskiego. Pracodawca wymaga posiadania 4 letniego doświadczenia.

Stanowisko: Glazurnik

Miejsce pracy: Bergen, Norwegia

Zarobki: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Prace polegać będą na skuwaniu kafelków, przygotowaniu gruntu pod dalsze prace, szpachlowaniu ścian, układaniu oraz przycinaniu glazury zgodnie z projektem klientów.
  • Inne prace np. fugowanie i sprzątanie po zakończeniu prac.

Oczekiwania:

  • doświadczenie – przynajmniej 4 letnie w pracy na stanowisku glazurnika
  • dokumenty poświadczające posiadane doświadczenie
  • możliwość podjęcia pracy w Norwegii od zaraz
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego, język norweski nie jest wymagany aczkolwiek będzie dodatkowym atutem
  • posiadanie doświadczenia w pracy na ternie państw Skandynawskich

Zapewniamy:

  • umowę o pracę na norweskich warunkach
  • atrakcyjne warunki pracy
  • wsparcie w zorganizowaniu kwatery

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń z załączeniem CV na adres: joanna@bsi.com.pl

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-2414c5/

ID Ogłoszenia: 19655a3d8f54378c