Please disable any ad-blocker you are using in your browser.

do uzgodnienia NOK

Praca w Norwegii na budowie przy regipsach Bergen bez znajomości języka

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Lista: 24 lutego 2017 02:58

Ogłoszenie aktualnej pracy w Norwegii przy regipsach dla montera sufitów podwieszanych oraz ścianek działowych. Zatrudnienie w Bergen bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Pracownik przy regipsach
Lokalizacja: Bergen, Norwegia
Zarobki: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • pracownik będzie zajmował się montażem sufitów podwieszanych a także stawianiem ścianek działowych w systemie DEKO – są to ścianki modułowe, które montuje się na profilach z aluminium
  • montowanie konstrukcji
  • zadania wykonywane będą dla klientów prywatnych w firmach, biurach, hotelach,

Oczekiwania:

  • możliwość pilnego podjęcia pracy w Norwegii
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • wykształcenie kierunkowe
  • doświadczenie zawodowe i praktyczna umiejętność montażu ścianek i sufitów
  • znajomość nowoczesnych technik budowlanych

Zapewniamy:

  • ubezpieczenie pracownicze
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz na podstawie umowy norweskiej bezpośrednio z pracodawcą
  • odporwadzanie wszelkich świadczeń i składek
  • bardzo dobre warunki i wysokie zarobki
  • zamieszkanie
  • pomoc koordynatorów
  • pracę na dłużej
  • możliwość wypracowywania nadgodzin

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o kontakt telefoniczny:
12 661 64 00

Możliwość wysyłania zgłoszeń za pośrednictwem źródła.

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/monter-scianek-dzialowych-i-sufitow-podwieszanych-norwegia-3644193.html

ID Ogłoszenia: 7758b066c4569b7

840 liczba wyświetleń, 1 dzisiaj