Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

15,000.00 NOK

Praca w Norwegii na budowie przy wykończeniach od zaraz, Oslo 2021

  • Miasto: Osło
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 30 stycznia 2021 03:01
  • Wygasa: 5 dni, 10 godzin

Agencja zatrudnienia dla swoich kontrahentów m.in. z Oslo poszukuje od zaraz budowlańców do pracy w Norwegii na budowie przy wykończeniach i remontach obiektów. Zakwaterowanie będzie zapewnione na miejscu.

EWC – Agencja Pracy, dla norweskiego klienta, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Pracownik ogólnobudowlany – praca przy wykończeniach
Miejsce pracy: Norwegia

Atrakcyjne wynagrodzenie

Obowiązki:
• Wykonywanie wykończeń wnętrz tj. malowanie, szpachlowanie, gładzie
• Kładzenie glazury

Wymagania:
• Doświadczenie przy wykonywaniu prac wykończeniowych
• Mile widziane doświadczenie elektryczne, hydrauliczne

Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie
• pomoc w dopełnieniu wszystkich formalności związanych z uzyskaniem pozwolenia na pracę
• pomoc konsultanta
• zakwaterowanie

oksana.popii@ewc.com.pl

ID ogłoszenia: 513600aab16a05db

ilość wszystkich wyświetleń: 366, dzisiaj: 2

Linki sponsorowane

Aby skontaktować się z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.