do ustalenia NOK

Praca w Norwegii na budowie przy wykończeniach, regipsach Bergen z j. angielskim

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 12 maja 2015 18:08

Poszukujemy pracowników budowlanych do pracy w Norwegii przy regipsach. Ogłoszenie w Bergen przy remontach dla montera budowlanego z językiem angielskim od zaraz.

Stanowisko: Monter sufitów podwieszanych, pracownik budowlany

Miejsce pracy: Bergen, Norwegia

Zarobki: do uzgodnienia

Liczba wakatów: 20

Opis stanowiska:

  • Prace wykończeniowe związane z montażem sufitów podwieszanych oraz ścianek działowych.
  • Zadania wykonywane będą głównie w systemie DEKO – czyli montowanie szklanych ścian modułowych.
  • Obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie montaż konstrukcji drewnianych oraz aluminiowych jak i inne prace wykończeniowe.

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • odpowiednie wykształcenie budowlane
  • dobra znajomość języka angielskiego – umiejętność dogadania się oraz znajomość słownictwa branżowego
  • duża fachowość
  • doświadczenie w pracy przy montażu płyt karton-gips

Oferujemy:

  • praca zgodna z norweskim prawem pracy
  • wysokie zarobki
  • zapewnione miejsce zamieszkania
  • pracodawca zapewnia ubezpieczenie oraz odprowadza składki
  • umowa o pracę zgodna z norweskimi warunkami
  • praca od zaraz
  • umowa na dłużej

Aplikacja:
Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie wiadomości poprzez poniższą stronę www:

ID ogłoszenia: 1665551f74c133cf

1 odpowiedź na “Praca w Norwegii na budowie przy wykończeniach, regipsach Bergen z j. angielskim”

  1. arturgawron na 27 maja 2015 @ 18:02

    jestem zainteresowany praca prosze o kontakt 517140299