do ustalenia NOK

Praca w Norwegii na produkcji przy montażu elektroniki od zaraz w Horten

  • Miasto: Horten
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 16 czerwca 2014 00:25

Fabryka modułów elektronicznych w Horten zatrudni od zaraz osoby do pracy w Norwegii przy produkcji elementów na montażu (przy taśmie). Oferta przeznaczona dla osób z doświadczeniem, jak również znajomością języków skandynawskich.

Stanowisko: pracownik produkcji
Miejsce pracy: Horten
Zarobki: adekwatne do kwalifikacji

Liczba wakatów: 10

Obowiązki:
– montaż elementów elektronicznych przy taśmie produkcyjnej w fabryce
– podłączanie kabli, przewodów, łączenie modułów
– lutowanie poszczególnych elementów na płytce drukowanej
– kontrola jakości wyrobów finalnych, pakowanie, zabezpieczanie

Wymagania:
– doświadczenie w produkcji elektroniki
– co najmniej roczne doświadczenie zawodowe
– znajomość języków skandynawskich wymagane
– dokładność, drobiazgowość
– sprawność fizyczna
– umiejętność pracy w zespole
– pozytywne nastawienia

Oferujemy:
– stałe zatrudnienie z wynagrodzeniem według stawek norweskich zależne od kwalifikacji pracownika
– przyjazne środowisko pracy
– premie za pracę na nadgodziny

Jak aplikować?

Wszelkie dane kontaktowe do pracodawcy znajdują się na poniższej stronie (skrócony odnośnik): http://goo.gl/Se6hFH

źródło: finn.no

ID ogłoszenia: 640539e0dc19a69e

2 komentarze na “Praca w Norwegii na produkcji przy montażu elektroniki od zaraz w Horten”

  1. marecki2006 na 16 czerwca 2014 @ 11:43

    Witam ! Nazywam się Mariusz Kowalski. Jestem zainteresowany Tą ofertą pracy, ponieważ w Norwegii chciałbym zamieszkać na stałe. Posiadam wieloletnie doświadczenie w zakładach produkcyjnych w Polsce a także za granicą. Umiem obsługiwać różnego typu obrabiarki manualne a także inne narzędzia warsztatowe. Posiadam uprawnienia na wózki widłowe. Znam język angielski komunikatywnie a w chwili obecnej uczę się języka norweskiego. W 2006 roku pracowałem przez ponad pół roku w Norwegii i troszeczkę język norweski poznałem ponieważ uczęszczałem na kurs norweskiego zorganizowanego przez mojego byłego pracodawcę. Pracowałem także w Wielkiej Brytanii przez dwa lata. Jestem osobą sumienną, uczciwą pracowitą, bez nałogów, idealnie odnajduję się w pracy zespołowej. Optymistycznie patrzę w przyszłość przez co nie biję się nowych wyzwań. W przypadku zainteresowania moją kandydaturą proszę o kontakt na mojego maila: marecki2006@interia.pl prześlę wtedy moje szczegółowe CV a także mój numer telefonu: 0048602732124 . Dziękuję i pozdrawiam.

  2. Witam

    Nazywam się Krzysztof Lis, posiadam norweskie uprawnienia na wózki widłowe oraz ładowarki kołowe. Mieszkam od roku w Stavanger. Mój angielski jest na bardzo dobrym poziomie. W tym roku ukończyłem dwa kursy j. Norweskiego na poziomie A1 oraz A2 w Stavanger Folkeuniversytete. Jeżeli będą państwo zainteresowani moją osobą to czekam na kontakt pod adresem lis.krzysztof@interia.eu

    Pozdrawiam
    Krzysztof