do ustalenia NOK

Praca w Norwegii na produkcji wyrobów gumowych od zaraz w Bergen kwiecień 2015

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 4 kwietnia 2015 02:35

Fabryka wyrobów gumowych poszukuje od zaraz pracowników produkcji chętnych do podjęcia pracy w Norwegii na terenie Bergen. Zatrudnienie od połowy kwietnia 2015 dla dwóch osób.

Stanowisko: pracownik produkcji (kontroli jakości)
Zarobki: do ustalenia
Miejsce pracy: Bergen:
Liczba miejsc: 2
Start: od zaraz

Zadania:
– kontrola jakości produktów gumowych, schodzących z taśmy produkcyjnej
– drobne poprawki polegające na wygładzaniu ostrych krawędzi elementów
– obowiązki związane z kompletowanie, etykietowaniem i pakowaniem produktów

Wymagania:
– znajomość języka norweskiego w mowie i piśmie
– doświadczenie na podobnym stanowisku
– wykształcenie minimum średnie
– oferta tylko dla osób mieszkających w Bergen, posiadających własne zakwaterowanie

Oferujemy:
– dobre warunki finansowe, premie, dodatki socjalne, bezpłatne ubezpieczenie
– praca w nowoczesnej firmie produkcyjnej z tradycjami
– przyjazna, luźna atmosfera panująca w zakładzie
– możliwość elastycznego doboru godzin pracy
– wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji i doświadczenia

Jak aplikować?

Zgłoszenia drogą elektroniczną za pośrednictwem:

www.finn.no/finn/job/fulltime/object?finnkode=56435136

źródło: finn.no

ID ogłoszenia: 896551f0506b9f00