120/h + dodatki NOK

Praca w Norwegii od zaraz dla kierowcy kat.B bez języka dostawca Oslo 2019

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 6 stycznia 2019 03:59

Oferujemy zatrudnienie w restauracji z Oslo dla kierowcy kat.B bez znajomości języka. Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Norwegii 2019 przy dostarczaniu pizzy i makaronów.

Stanowisko: Dostawca pizzy – kierowca kat.B

Miasto: Oslo, Norwegia

Zarobki: 120 NOK na godzinę pracy plus dodatki

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Obowiązki:

  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za podejmowanie dyżurów kierowców dla restauracji włoskiej i rozwożenie dań gotowych do klientów – głównie pizzy i makaronów
  • obowiązkiem będzie pobieranie opłat, wydawanie reszty i paragonów

Oczekiwania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • dokument zaświadczający o niekaralności
  • gotowość do pracy weekendami i po 16
  • prawo jazdy kat.B i własny samochód do pracy
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • pracowitość

Zapewniamy:

  • zatrudnienie od zaraz w Norwegii
  • wsparcie w zorganizowaniu zakwaterowania odpłatnie
  • wysokie zarobki wypłacane przelewem na konto
  • sumienne przeszkolenie pracownicze
  • na jednej pełnej zmianie pracownikowi przysługuje jedna pizza darmowa
  • zwrot kosztów za paliwo, sprawy serwisowe i ubezpieczenie auta

Aplikacja:

Dla swojego pracodawcy w Norwegii poszukuję polskich pracowników, kierowców chętnych do podjęcia zatrudnienia na podanych warunkach.

Zgłoszenie proszę wysyłać na mojego maila

mateusz.roguski@onet.pl

najlepiej w języku angielskim, żebym mógł pokazać pracodawcy.

Dziękuję za wszystkie zgłoszenia
Pozdrawiam
Mateusz Roguski

ID ogłoszenia: 2345c309e89cdaf8