171 brutto/h NOK

Praca w Norwegii od zaraz murarz na budowie bez znajomości języka Stavanger

  • Miasto: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 10 kwietnia 2015 01:51

Ogłoszenie aktualnej pracy w Norwegii dla Polaków w charakterze budowlańców. Zatrudnienie w Stavanger przy wykończeniach na stanowisku murarza bez języka norweskiego.

Stanowisko: Murarz

Nr.ref. MR/NOR/04/15

Lokalizacja: Stavanger

Zarobki: 171 NOK brutto/h

Obowiązki:

  • Stawianie ścian, murowanie i szlifowanie.
  • Praca odbywa się na dużych powierzchniach.

Oczekiwania:

  • znajomość języka angielskiego w stopniu wysokim
  • atutem będzie posiadanie prawa jazdy kategorii B
  • 3 letnie doświadczenie w pracy na budowie oraz praktyczna zdolność wykonywania prac wykończeniowych
  • posiadanie doświadczenia w szlifowaniu metodą STO oraz WEBER

Zapewniamy:

  • wsparcie podczas procesu procesu rekrutacji oraz przy dopełnieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem do pracy w Norwegii
  • zatrudnienie na podstawie legalnej umowy
  • atrakcyjne zarobki
  • umowa zgodna z norweskim prawem pracy
  • możliwość korzystania z norweskich świadczeń socjalnych
  • wsparcie w zorganizowania miejsca zamieszkania
  • zorganizowane ubezpieczenie
  • początkowo umowa na 3 miesiące, później jeżeli pracownik się sprawdzi możliwość podjęcia stałej pracy

Aplikacja:

Zgłoszenia mailowe należy przesłać na poniżej podany adres:

  • zuzanna.kabelska@adecco.pl z dopiskiem: Nr.ref. MR/NOR/04/15

źródło: http://www.praca4u.net/murarz-norwegia-id278024.html

ID ogłoszenia: 3765526832d2b2ab

1 odpowiedź na “Praca w Norwegii od zaraz murarz na budowie bez znajomości języka Stavanger”

  1. od 2 lat prowadze fime w norwegi .W polce,niemczech,holandii pracowalem jako murarz.W norwegi murowalem tylko ogrodzenia z kamienia,moge murowac z cegly kinkierowej ,slupy,kominy,a takze szczyty budynkow.maerk cholewa sola no tel 48649320