2,000.00 NOK

Praca w Norwegii od zaraz jako operator koparki z językiem angielskim, Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 21 stycznia 2023 01:21

Ze znajomością języka angielskiego od zaraz oferta pracy w Norwegii na stanowisku operatora koparki. Zatrudnienie 2023 w rejonie Bergen dla kandydatów z doświadczeniem zawodowym i uprawnieniami.

Miejsce pracy: Bergen

Długotrwała umowa na warunkach norweskich

Godziny pracy: od 160 godz. miesięcznie + nadgodziny.

Wymagania:
znajomość języka angielskiego
uprawnienia na koparki
doświadczenie

obowiązki:
obsługa koparki

Oferujemy:
norweska umowa i pełne świadczenia socjalne.
od 210 – 230 (NOK) za godzinę Brutto
Pracodawca Zagraniczny zapewnia zakwaterowanie

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie cv po angielsku na adres mailowy: office@eastgaterecruitment.com

W temat wiadomości prosimy wpisać: Operator koparki Norwegia

ID ogłoszenia: 12563be6b8b36543