156 brutto/h + mieszkanie NOK

Praca w Norwegii od zaraz na budowie przy wyburzeniach bez języka Oslo 2018

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 7 października 2018 03:14

Od zaraz poszukuje pomocników budowlanych do pracy w Norwegii przy rozbiórkach-wyburzeniach obiektów w rejonie Oslo. Zatrudnienie bez znajomości języka do końca 2018 roku. Dla najlepszych pracowników możliwa dalsza praca po nowym roku przy nowych projektach.

Stanowisko: pracownik budowlany

Miejsce pracy: Oslo (przedmieścia miasta)

Liczba miejsc: 3

Start: od zaraz

Zarobki: 156 NOK brutto/h

Zadania:

Prace związane z rozbiórkami wewnątrz budynku, który przygotowywany jest do remontu generalnego. Zadaniem będzie skuwanie kafelków, demontaż armatury, stolarki okiennej i drzwiowej, burzenie ścianek działowych, zrywaniu sufitów podwieszanych itp.

Wymagania:

– koniecznie dobra kondycja, sprawność fizyczna, siła

– mile widziana znajomość języka angielskiego

– atutem będzie doświadczenie w budowlance

– preferowane osoby dysponujące własnym autem

Oferujemy:

– bezpłatne zakwaterowanie na miejscu w Norwegii

– atrakcyjne wynagrodzenie

– uczciwe warunki oraz umowę tymczasową bezpośrednio z norweską firmą

Jak aplikować?

Osoby zainteresowane proszę wysyłać zgłoszenia na poniższy adres.

marek.piasecki78@gmail.com z dopiskiem „Rozbiórka Oslo 2018”

ID ogłoszenia: 9345bb92416bf699