Please disable any ad-blocker you are using in your browser.

do ustalenia NOK

Praca w Norwegii od zaraz na magazynie spoż. bez znajomości języka w Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Lista: 22 lipca 2015 00:27

Aktualna propozycja pracy w Norwegii na magazynie przy zbieraniu zamówień od zaraz. Oferta z Bergen bez znajomości języka norweskiego dla osób z doświadczeniem przy komisjonowaniu, kompletowaniu zamówień.

Stanowisko: magazynier / komisjoner
Miejsce pracy: Bergen
Zarobki: do ustalenia (zależne od kwalifikacji)
Liczba miejsc: 2
Start: od zaraz

Zadania:
- praca ze skanerem ręcznym przy zbieraniu zamówień
- komisjonowanie towarów wchodzących na magazyn
- kompletowanie towarów i przygotowanie palet do wysyłki
- prace związane z inwentaryzacją
- obsługa dostaw (załadunek, rozładunek, rozkładanie towaru)
- część zadań wykonywanych w chłodniach

Wymagania:
- doświadczenie na podobnym stanowisku
- znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym
- mile widziane uprawnienia na wózki widłowe
- gotowość do szybkiego podjęcia zatrudnienie
- umiejętność pracy w grupie
- chęć do pracy na zmiany nocne (płatne dodatkowo)

Oferujemy:
- szkolenie wdrażające
- przez pierwszy miesiąc zapewniamy bezpłatne zakwaterowanie w hotelu robotniczym, następnie pomagamy w znalezieniu indywidualnego zakwaterowania
- zapewniamy atrakcyjne warunki finansowe uzależnione od kwalifikacji oraz możliwość uzyskania podwyżki poprzez udział w szkoleniach
- pracownik będzie miał możliwość nauki języka norweskiego (zajęcia bezpłatne prowadzone w języku angielskim za pośrednictwem komunikatora Skype)
- praca w młodym zespole, w nowoczesnym zakładzie z bogatym zapleczem socjalnym

Drodzy kandydaci,

Jeśli zainteresowała Was przedstawiona i spełniacie większość podanych kryteriów prosimy o niezwłoczne przesłanie aplikacji drogą elektroniczną na poniższy adres z podaniem numeru referencyjnego nw/027/15. W wiadomość oraz w samym CV proszę wyraźnie zaznaczyć, iż wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych na potrzeby prowadzonej rekrutacji.

Norway Workers A.S
Schweigaards gate 16
0191 Oslo
mail: norwayworker@europe.com

ID Ogłoszenia: 40455aeaa746dc72