Please disable any ad-blocker you are using in your browser.

173,60/h NOK

Praca w Norwegii 2017 od zaraz na produkcji pączków bez znajomości języka Fredrikstad

  • Miasto: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Lista: 24 września 2017 01:44
  • Wygasa: 17 dni

Atrakcyjna oferta aktualnej od zaraz pracy w Norwegii w fabryce z Fredrikstad na produkcji pączków z dziurką. Zatrudnienie dla Polaków również bez znajomości języka norweskiego przy wspieraniu procesów produkcyjnych.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Stawka godzinowa: 173,60 NOK brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie: od zaraz

Liczba wakatów: 4

Miejsce zatrudnienia: Fredrikstad, Norwegia

Umowa: na okres 3 miesięcy z opcją przedłużenia

Zakres zadań:

  • wspieranie prac produkcyjnych zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem lub na zlecenie przełożonego
  • samodzielne wyrabianie ciasta – odmierzanie składników, obsługa maszyn, przenoszenie
  • wałkowanie ciasta oraz wycinanie
  • pieczenie
  • ozdabianie pączków – lukrowanie, posypywanie oraz nadziewanie
  • pakowanie, etykietowanie i skrupulatne zabezpieczanie na czas transportu

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zdolność do porozumiewania się w języku angielskim
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • doświadczenie w podobnej pracy lub wykszatałcenie gastronomiczne
  • bezkonfliktowość
  • umiejętność pracy w grupie
  • motywacja

Zapewniamy:

  • bezpłatne ubezpieczenie zdrowotne oraz NNW
  • wsparcie koordynatora polskiego pochodzenia
  • wysokie zarobki
  • zatrudnienie na okres 3 miesięcy z opcją przedłużenia
  • zakwaterowanie zapewnione na miejscu

Aplikacja:
Nr. ref.: pr/042/2017

Każda osoba podejmująca zatrudnienie w naszej agencji będzie zobowiązana do osobistego podpisania umowy w Gdańsku z naszym przedstawicielem. Zatrudnienie od II połowy października 2017 prosimy nie wysyłać zgłoszeń po tym terminie.

Osoby zainteresowane ogłoszeniem i spełniające podane wymagania prosimy o przesłanie CV w języku angielskim na adres:

palitelig.rekruttering@contractor.net z dopiskiem w tytule pr/042/2017

Prosimy również o zamieszczenie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych na potrzeby rekrutacji.

ID Ogłoszenia: 6759c656c5ea011