b/d NOK

Praca w Norwegii od zaraz na produkcji w fabryce jako pomocnik

  • Miasto: Kristiansand
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 11 marca 2013 03:15

Zakład produkcyjny z Kristiansand poszukuje od zaraz pomocników do pracy w Norwegii na produkcji. Ogłoszenie adresowane do osób z doświadczeniem przy pracy w fabryce na podobnym stanowisku.

Stanowisko: pracownik produkcji

Obowiązki:
Pracownik zatrudniony na tym stanowisku będzie w głównej mierze odpowiedzialny za pracę przy obsłudze maszyn. Kolejnym zadaniem będzie przygotowanie surowców niezbędnych w procesie produkcyjnym oraz narzędzi. Ponadto do obowiązków będzie należało również konserwacja i utrzymanie maszyn, jak również dbanie o czystość stanowiska pracy.

Wymagania:
– komunikatywna znajomość języka norweskiego
– zdrowie, zdolności manualne
– doświadczenie w pracy przy produkcji, obsłudze maszyn
– referencje od poprzednich pracodawców
– pozytywne nastawienie
– motywacja do pracy

Oferujemy:
– pracę na norweskich warunkach
– atrakcyjne zarobki
– wszelkie świadczenia socjalne, ubezpieczenie
– pracę w stabilnej firmie
– możliwość rozwoju osobistego i zawodowego

Osoby zainteresowane ogłoszeniem prosimy aplikować za pomocą formularza kontaktowego na naszej stronie: jobzone.no

Więcej informacji udzielamy telefonicznie (w języku norweskim) pod numerem telefonu +47 940 13 828

Osoba kontaktowa: Magne J. Sletner

ID ogłoszenia: 593513d39825726d

4 komentarze na “Praca w Norwegii od zaraz na produkcji w fabryce jako pomocnik”

  1. Robert-773 na 11 marca 2013 @ 15:59

    Witam
    Z zawodu jestem elektromechanikem,

    5 lat spędziłem jako monter układów elektronicznych
    2 lata jako magazynier
    2 lata segregacja odpadów budowlanych- praca w UK Oxford
    przez rok przygotowywałem samochody na sprzedaż dla billsenter VW w Namsos Norwegia tz. billpleien

    j. Angielski komunikatywny, obecnie uczę się j. Norweskiego w Empiku

    znam warunki i zasady pracy w Norwegii, wiem jakie panują zwyczaje, i co trzeba zrobić by pobyt był legalny
    liczę na odpowiedz goldi-773@tlen.pl 66 11 55 252

  2. 8ballcruse11 na 13 marca 2013 @ 14:50

    Witam

    Norweskiego nie znam angielski w stopniu dobrym,
    jednak szybko sie ucze i uważam że jestem osobą kompententną na to stanowisko.
    Jeżeli Państwo chcą dobrego, sumiennego pracownika proszę o kontakt: 501-487-447

    Pozdrawiam

  3. karols257 na 18 marca 2013 @ 15:29

    Witam,
    Niestety języka Norweskiego nie znam, natomiast j. angielski w stopniu komunikatywnymi j. niemiecki z w stopniu dobrym. Szybko się uczę więc nie byłoby problemu z nauką Norweskiego. Jestem osobą sumienną i potrafię wykonać powierzone mi obowiązki.

    • karols257 na 18 marca 2013 @ 15:30

      Witam,
      Pozdrawiam Karol Białek kom: 502877282 mail: karols257@wp.pl