165,60/h brutto NOK

Praca w Norwegii od zaraz przy sprzątaniu centrum handlowego Bergen 2019 czerwiec

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 26 maja 2019 02:57

Ogłoszenie pracy w Norwegii od czerwca 2019 przy sprzątaniu w centrum handlowym z Bergen. Od zaraz, zatrudnienie dla sprzątaczek ze znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Sprzątacz centrum handlowego

Miejsce zatrudnienia: Bergen, Norwegia

Wynagrodzenie: 165,60 NOK na godzinę pracy brutto

Umowa: na okres 6 miesięcy

Liczba miejsc do obsadzenia: 6

Termin: od czerwca 2019

Zakres zadań:

  • praca o charakterze fizycznym przy sprzątaniu centrum handlowego
  • osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za sprzątanie toalet, holi i części marketu – bez części kinowej oraz butików

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • umiejętność bezproblemowej i wydajnej pracy w zespole
  • otwartość, przyjazne nastawienie
  • przykładanie się do powierzonych obowiązków
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka angielskiego
  • gotowość do podjęcia zatrudnienia od zaraz
  • zaangażowanie

Zapewniamy:

  • pracodawca zapewnia możliwość zakwaterowania w wynajętym mieszkaniu za 3900 NOK miesięcznie
  • atrakcyjne zarobki oraz dodatki w postaci premii
  • umowę na pół roku
  • dla pracowników najlepszych stałą umowę o pracę
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • obowiązuje norweska umowa z ubezpieczeniem

Aplikacja:
zatrudnienie dla Polaków na bardzo dobrych, norweskich umowach obowiązuje umowa próbna na 3 miesiące z opcją przedłużenia.

Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres z podaniem tytułu „Sprzątanie galerii handlowej, Bergen. Imię i nazwisko”.

Rekrutacja aktywna do końca maja 2019. Zatrudnienie od czerwca 2019.

email: soknadansatte@fastem.com

ID ogłoszenia: 3025ce80180be3c7