Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

156 brutto NOK

Praca w Norwegii od zaraz sprzątanie domów bez języka Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 2 lipca 2014 13:35

Zatrudnię od zaraz 2 osoby do sprzątania domów na terenie Oslo. Oferta pracy w Norwegii bez znajomości języka na okres wakacyjny (zastępstwo). Ogłoszenie adresowane głównie do kobiet, jednak zgłoszenia od panów również będą uwzględnione.

Stanowisko: pracownik sprzątający
Miejsce pracy: Oslo
Zarobki: 156 NOK brutto za godzinę

Zadania:
Całościowe sprzątanie prywatnych domów oraz mieszkań na terenie Oslo. Dojazd samochodem do klienta. Do obowiązków należeć będą wszelkie prace związane z utrzymaniem czystości – m.in. odkurzanie, wycierania kurzy, mycie łazienek, kuchni, porządkowanie posesji etc.

Wymagania:
– prawo jazdy kat. B
– doświadczenie przy sprzątaniu
– komunikatywny język angielski minimum
– uczciwość, komunikatywność
– gotowość do wyjazdu od zaraz na okres lipiec – wrzesień 2014

Oferuję:
– legalne zatrudnienie w Norwegii na podstawie umowy bezpośrednio z firmą norweską
– samochód służbowy
– możliwość stałego zatrudnienia po zakończeniu umowy
– zapewnione wszelkie niezbędne narzędzia do pracy oraz uniform
– pomagam w znalezieniu taniego zakwaterowania

Tylko osoby spełniające wymagania i akceptujące podane warunki proszę o wysłanie CV na podany niżej adres. Zastrzegam sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

martyna.grabarczyk@10g.pl z dopiskiem „sprzątanie zastępstwo Oslo”

ID ogłoszenia: 55153b3eaa2a688b

ilość wszystkich wyświetleń: 1091, dzisiaj: 1

Linki sponsorowane

4 komentarze na “Praca w Norwegii od zaraz sprzątanie domów bez języka Oslo”

  1. Mariusz20 na 2 lipca 2014 @ 14:04

    Witam. Wraz z bratem jesteśmy zainteresowani Pani ofertą pracy. Mam 20 lat
    i właśnie skończyłem szkołę o profilu technik technologii drewna.
    Brat ma 21 lat i jest studentem AGH. Jesteśmy młodzi, gotowi na ciężką
    prace, lubimy prace fizyczną i wysiłek, więc sprzątanie domów będzie
    idealnym wyzwaniem dla nas. Oboje posiadamy prawo jazdy kat B. Jesteśmy
    osobami niekaralnymi i bez nałogów. Znajomość języka angielskiego
    dobra, na poziomie komunikatywnym. Jesteśmy dokładni w tym co robimy. W
    razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny: 730 030 525, lub mailowy. Z
    góry dziękujemy.

  2. Witam. Ja i mój kolega jesteśmy bardzo zainteresowani ofertą pracy. Jesteśmy młodzi, sumienni, pracowici, uczciwi i bez nałogów. Posiadamy prawo jazdy kat.B. Umiemy angielski w stopniu komunikatywnym.
    Jesteśmy gotowi do wyjazdu od zaraz.
    Tel.513037310, maroslaw202@gmail.com
    Z góry dziękujemy.
    Pozdrawiam

  3. Sergiusz na 9 lipca 2014 @ 13:58

    Witam serdecznie.
    Jestem wraz z kolegą zainteresowani powyższą ofertą. Mamy 23 i 24 lat. Jesteśmy ambitni, sumienni, a co warnie pracowici. Posiadamy prawo jazdy kat. B język angielski i norweski początkujący. Jesteśmy gotowi na wyjazd po prostu od tej chwili
    Prosimy o pozytywne rozpatrzenie naszej kandydatury.
    Z góry dzięki za odpowiedz. Pozdrawiam

    Kontakt:

    889906399
    510945276

    sergiuszjancelowski@gmail.com

  4. nataliap.92 na 21 lipca 2014 @ 18:52

    Witam ! Mam nadzieje, że oferta jest nadal aktualna, gdyż wraz z kolegą desperacko poszukujemy pracy. Jesteśmy 21-letnimi studentami, z doświadczeniem w branży usługowo-sprzedażowej oraz w pracy sprzątającej. Obydwoje mamy prawo jazdy kat.B oraz znamy język angielski na poziomie komunikatywnym. Czym możemy się pochwalić, a co może przynieść Pani zadowolenie? – pracowitość, sumienność, dyspozycyjność, chęci i zapał do nawet ciężkiej pracy ! Jesteśmy młodzi i uczciwi, bo chcemy dzięki zarobionym pieniądzom spełnić swoje marzenia.

    Proszę o kontakt:
    530836540
    natalia.podczasi@gmail.com

Aby skontaktować się z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.