173,20 brutto/h NOK

Praca w Norwegii pakowanie mrożonek od zaraz bez znajomości języka w Stavanger 2020

  • Miasto: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 22 sierpnia 2020 04:19

Zakład produkcyjny ze Stavanger poszukuje pakowaczy do pracy w Norwegii. Zatrudnienie od zaraz przy pakowaniu mrożonek również bez znajomości języka norweskiego. Mile widziana znajomość języka angielskiego oraz doświadczenie.

Stanowisko: Pakowacz mrożonek

Start: od września

Pensja: 173,20 NOK na godzinę pracy brutto

Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Opis stanowiska pracy:

  • praca przy linii produkcyjnej, polegająca na pakowaniu mrożonek
  • zadania wykonywane są w warunkach chłodniczych – przy produktach które wymagają niskiej temperatury
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie również obsługa maszyn produkcyjnych i dbanie o ciągłość produkcji

Oczekiwania:

  • samodzielność, pracowitość, odpowiedzialność
  • dostępność od września 2020
  • zręczność, zaangażowanie
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego i/lub norweskiego
  • samodyscyplina
  • punktualność
  • możliwość wykonywania pracy powtarzalnej

Zapewniamy:

  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • odzież roboczą
  • przeszkolenie pracownicze w zakresie zasad BHP, systemu obsługi maszyn, reguł pracy itp.
  • zatrudnienie w oparciu o norweską umowę na 3 miesiące próbne
  • pomoc w zaaklimatyzowaniu się na miejscu
  • pomoc w szukaniu pokoju do wynajęcia
  • atrakcyjne zarobki

Aplikacja:
Prosimy o skorzystanie z formularza kontaktowego dostępnego online:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca2021

z zaznaczeniem stanowiska „Pakowanie żywności Stavanger”.

OSK Vikarbyrå AS
Hamborggata 21
3018 Drammen

ID ogłoszenia: 715f405db1139cd