Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

od 152 NOK/h brutto NOK

Praca w Norwegii – produkcja rybna, przetwórstwo 2013

 • Miasto: Norwegia
 • Kraj: Norwegia
 • Opublikowany: 19 grudnia 2012 02:03
 • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Praca w Norwegii – produkcja rybna, przetwórstwo 2013

Opis

Produkcja rybna – legalna praca w Norwegii na linii produkcyjnej bez znajomości języka Norweskiego przy pakowaniu, filetowaniu, patroszeniu oraz etykietowaniu ryb. Praca od 2013 roku.

Stanowisko: pracownik przetwórstwa – fileciarz ryb

Do zadań pracownika będzie należała praca przy obsłudze linii produkcyjnej oraz praca manualna taka jak etykietowanie, pakowanie oraz wykrawanie głów, patroszenie i filetowanie ryb.

Od pracowników oczekujemy:
– mile widziane wykształcenia w zawodzie (produkcja spożywcza)
– doświadczenie w branży przetwórstwa rybnego (2-4 sezony przepracowane minimalnie)
– udokumentowana praca na stanowisku pracownika produkcji rybnej lub rzeźnika – wykrawacza
– doświadczenie w pracy z nożem
– doświadczenie przy dorszu, halibucie i makreli
– mile widziane osoby pracujące wcześniej za granicą
– warunkiem koniecznym jest znajomość języka angielskiego (znajomość norweskiego nie wymagana, lecz mile widziana).

Oferujemy:
– zatrudnienie na norweskich warunkach
– zatrudnienie na stale z 3 miesięczna gwarancją pracy
– stawka od 152, 00 nok /godz. brutto
– możliwość skorzystania z zakwaterowania (ok. 2500 NOK co 2 tyg.)
– 37, 5 h pracy tygodniowo (godz. 8-16, możliwa praca na zmiany)
– praca w godzinach nadliczbowych w przypadku zapotrzebowania – płatne wg norweskiego prawa pracy
– pomoc konsultanta i z formalnościami

Nr ref.: Fil/NOR/1.2013

Osoby zainteresowane ogłoszeniem prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej CV w języku polskim i angielskim z podaniem numeru referencyjnego:

air.krakow@adecco.pl

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia (certyfikat nr 364).

     

ID ogłoszenia: 92250d10acb84941

Linki sponsorowane

6 komentarzy na “Praca w Norwegii – produkcja rybna, przetwórstwo 2013”

 1. aga i kamil na 2 stycznia 2013 @ 19:42

  Witamy,
  Agnieszka i Kamil – para z doświadczeniem w pracy za granicą, z komunikatywną znajomością języka angielskiego. Jesteśmy zainteresowani wyżej opisaną ofertą pracy, jak również rozważamy możliwość osiedlenia się w Norwegii na stałe.
  Prosimy o kontakt pod adresem e-mail: klimekagnieszka@wp.pl
  Jesteśmy gotowi podjąć pracę „od zaraz”.
  Pozdrawiamy.

 2. Witam jestem bardzo zainteresowany pracą w Norwegi

  Witam mam na imie Adam mam 27 lat jestem osoba uczciwą komunikacyjną rzetelną i dokładną.obecnie mieszkam i pracuję w uk juz 3 rok znajomość j.Angielskiego średniozawansowany nabyłem tutaj spore doświatczenie na produkcji w przemyśle miesnym . Jestem z wykształcenia wykwalifikowanym szklarzem posiadam 3 letnie doświadczenie w tym zawodzie . W Polsce jako Opreator produkcji w Firmie SHARP producent TV LSD i jako technik utrzymania ruchu.email:kont:adamrydzewski1@wp.pl lub adam22@poczta.onet.pl

 3. Przemysław na 14 stycznia 2013 @ 18:46

  witam
  jestem zainteresowany oferta pracy, pracowałem przez 9 miesięcy na kuchni wojskowej z nożem, miesem, rybami – szybko uczę sie nowych umiejetności – jestem w trakcie nauki j angielskiego mam 30 lat wykształcenie średnie techniczne – tel 693465703.

 4. Artur i Aleksandra na 14 stycznia 2013 @ 19:37

  Witam. Jesteśmy pracowitą i uczciwą parą. Pracowaliśmy za granicą (Holandia,Anglia). Posiadamy doświadczenie: Produkcja, pakowanie, sortowanie, zbieranie zamówień, etykietowanie. Jesteśmy komunikatywnymi osobami i szybko się uczymy. Lubimy pracę w grupie.
  Jesteśmy zainteresowani Waszą ofertą pracy. Chcielibyśmy uczyć się języka norweskiego i poznawać kulturę tego kraju. Oboje mówimy w języku angielskim w stopniu komunikatywnym. Posiadamy prawo jazdy kat.B
  Jesteśmy dyspozycyjni od zaraz.
  Prosimy o kontakt: gaberartur@gmail.com
  +48 796 062 725
  Artur(30 lat)
  Aleksandra(21 lat)

 5. Witam mam na imię Paweł, wspólnie z kolegą Rafałem szukamy pracy, mam 25lat Rafał 22 , przez ostatnie kilka lat byłem ” cieślą szalunkowym ” pracowałem na terenie Polski na co dzień dojeżdżałem 120 km pociągiem do pracy , Rafał pracował już na terenie Norwegii język angielski ma opanowany na poziomie komunikatywnym, jesteśmy młodzi, zdyscyplinowani , niebojący się ciężkiej pracy,świadczy o tym nasza przeszłość w skrócie wyżej opisana, ze względu na wysokie wymagania do własnych osób oraz ciężki i w dalszym ciągu pogarszający się rynek pracy szukamy czegoś bardziej ambitnego. było by nam niezmiernie miło gdybyście państwo dali nam szanse pracy w waszej firmie z poważaniem Paweł Z.
  pawel_zielinski@o2.pl

 6. WRAZ Z KOLEGĄ JESTEŚMY ZAINTERESOWANI PRACĄ W NORWEGII OD ZARAZ, PRACOWALIŚMY W STANACH ZJEDNOCZONYCH ORAZ W CHINACH, NA KUCHNI ORAZ STOŁÓWCE, W PORCIE, RÓWNIEŻ PRZY OPIECE Z DZIEĆMI AUTYSTYCZNYMI, I INNE, PODEJMIEMY SIĘ KAŻDEJ PRACY, POSIADAMY REFERENCJE OD POPRZEDNICH PRACODAWCÓW, JĘZYK NORWESKI W TRAKCIE NAUKI, JĘZYK ANGIELSKI BEZ WIĘKSZYCH PROBLEMÓW, JESTEŚMY DYSPOZYCYJNI CZASOWO, MOŻEMY PODJĄĆ PRACĘ NA DŁUŻEJ, POSIADAMY PRAWO JAZDY KAT. B, JEDEN Z NAS MA UPRAWNIENIA NA WÓZEK WIDŁOWY, KONTAKT MICHAL.KOWALSKI.WZG@O2.PL NR TEL. 513693646

Aby skontaktować się z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.