8000-12000 PLN brutto NOK

Praca w Norwegii przy opiece na osobą starszą bez języka Trondheim

  • Miasto: Trondheim
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 21 marca 2014 02:58

Aktualna oferta pracy w Norwegii (Trondheim) przy opiece nad osobą starszą. Ogłoszenie bez znajomości języka norweskiego, pracodawca wymaga jednak co najmniej komunikatywnego angielskiego.

Stanowisko: opiekun-opiekunka osoby straszej
Miejsce pracy: Trondheim
Zarobki: od 8000 do 12000 PLN miesięcznie brutto

Zadania:
– praca przy opiece nad osobą starszą i schorowaną
– pomoc przy prowadzeniu domu, robieniu zakupów
– prace pielęgnacyjne związane z myciem, ubieraniem podopiecznego
– drobne prace w domu takie jak sprzątanie, gotowanie

Wymagania:
– minimum podstawowe wykształcenie
– co najmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego
– gotowość do podjęcia stałej pracy
– mile widziane osoby z prawem jazdy oraz własnym samochodem

Oferujemy:
– stałe zatrudnienie w Norwegii na podstawie umowy o pracę
– możliwość podjęcia pracy bez doświadczenia i znajomości języka norweskiego
– atrakcyjne warunki finansowe

Jak aplikować?

MP LOGISTICS Chopina 5B 66-300 Międzyrzecz
tel.: 509608692
email: mplogistics@fastmail.se

źródło: praca.gratka.pl/oferta/opiekun-osoby-starszej-2252167.html

ID ogłoszenia: 210532b96d7195c6

8 komentarzy na “Praca w Norwegii przy opiece na osobą starszą bez języka Trondheim”

  1. michal j na 24 marca 2014 @ 22:43

    witam jestem w Norwegi i poszukuje pracy .jestem zainteresowany prosze o kontakt

  2. Witam
    Mam na imię Dorota mam 44 lata . Jestem osobą : zdyscyplinowaną , kompetentną , nie karaną , co najważniejsze uczciwą . Pracuję aktualnie jako opiekunka osoby starszej mam już za sobą lata praktyki w tym fachu . Ludzie u których dotychczas pracowałam nie mają zastrzeżeń wobec mnie . Jednakże nie posiadam prawa jazdy . A z moim językiem jest dość ciężko umiem jedynie podstawy tj . dzień dobry , do widzenia i tym podobne .

    Mój numer kontaktowy : 725-080-563 lub : e-mail : evelyna_95@o2.pl

    Pozdrawiam

  3. Witam.

    Jestem zainteresowana pracą, Mam 26 lat i jestem gotowa podjąć stałą prace.

    Posiadam doświadczenie przy opiece.
    Wykształcenie wyższe.
    Język angielski na poziomie średniozawansowanym.
    Prawo jazdy kat. B

    Proszę o kontakt: urszulka4@wp.pl. Bądź telefoniczny: 512 584 346

  4. pawelszymanski87 na 1 maja 2014 @ 15:02

    Witam,

    Mam 27 lat. Jestem absolwentem Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie. Znam angielski na poziomie bardzo dobrym zarówno w mowie jak i piśmie. Jestem osobą ambitną, gotową do ciężkiej pracy fizycznej.

    Proszę o kontakt 668846341 lub pawel.szymanski01@gmail.com

    Pozdrawiam,
    Paweł Szymański

  5. Witam,
    Jestem gotowy podjąć pracę. Jestem osobą kulturalną, bez nałogów, potrafiącą poradzić sobie z ludźmi starszymi. Jestem empatyczny i nie wykazuję obojętności wobec osób schorowanych. Chętnie podejmę się pracy.

    Kontakt e-mail: woojaak@gmail.com lub blueberries.kontakt@gmail.com
    Telefon: 888012288

  6. Witam jestem emilia mam 23lata jestem zaiteresowana praca

  7. Prosze o katakt moj emeil kocon-emilia@o2.pl

  8. Witam man na imię Mariola mam 29 lat mieszkam z mężem i z córką w Trondheim poszukuje pracy .Jestem osobą zdyscyplinowaną ,staranną ,dokładną ,pomocną umiem dobrze gotować .Prowadzę sama własny dom wiec znam się na rzeczy. Znam język angielski .Wykształcenie średnie .Jestem z zawodu kosmetyczką wiec opieka przy kobiecie bardziej by mi pasowała. nie mam prawa jazdy ale mam rower.:) Proszę o kontakt.+4796741798 to numer męża proszę dzwonić lub wysłać wiadomość na mail mariipendzel@op.pl