146.00 NOK

Praca w Norwegii przy pakowaniu ciastek dla par bez znajomości języka Fredrikstad

  • Miasto: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 28 czerwca 2015 11:28

Tymczasowa praca w Norwegii dla par przy pakowaniu ciastek na produkcji w Fredrikstad. Oferta bez znajomości języka norweskiego na okres 3 miesięcy. Zakwaterowanie będzie zapewnione przez agencję (płatne).

Stanowisko: pakowacz / pracownik produkcji
Miejsce pracy: Fredrikstad
Liczba miejsc: 6
Start: początek lipca
Zarobki: 146 NOK brutto/h

Zadania:
Fizyczna praca przy taśmie produkcyjnej polegająca na kontroli jakości wyrobów, sortowaniu oraz pakowaniu gotowych ciasteczek do opakowań zgodnie z liczbą deklarowaną na opakowaniu. Obowiązki wykonywane są w odzieży ochronnej oraz rękawiczkach z zachowaniem najwyższych standardów higienicznych.

Wymagania:
– dyspozycyjność od zaraz do końca września
– doświadczenie w produkcji spożywczej
– język angielski w stopniu co najmniej komunikatywnym
– mile widziana znajomość systemu HCCAP, ISO 22000
– umiejętność pracy w szybkim tempie
– gotowość do pracy w grupie

Oferujemy:
– tymczasową umowę za pośrednictwem agencji zatrudnienia
– możliwość realizacji nadgodzin (płatnych dodatkowo)
– płatne zakwaterowanie na miejscu (koszt ok 3000 NOK od osoby)
– pomoc związaną z dopełnieniem wszelkich niezbędnych formalności na miejscu
– wsparcie koordynatora

Nr. ref.: fnw/043/2015

Każda osoba podejmująca zatrudnienie w naszej agencji będzie zobowiązana do osobistego podpisania umowy w Gdańsku z naszym przedstawicielem. Zatrudnienie od lipca 2015 – prosimy nie wysyłać zgłoszeń po tym terminie.

Osoby zainteresowane ogłoszeniem i spełniające podane wymagania prosimy o przesłanie CV w języku angielskim na adres:

palitelig-rekruttering@contractor.net z dopiskiem w tytule fnw/043/2015 prosimy w aplikacji zaznaczyć, iż ogłoszenie zostało znalezione na stronie norwegia.pracabc.pl.

Prosimy również o zamieszczenie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych na potrzeby rekrutacji. Oferty bez tej informacji nie będą brane pod uwagę.

ID ogłoszenia: 278558ef42374629