163,80 brutto NOK

Praca w Norwegii przy produkcji rybnej w przetwórni bez znajomości języka Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 5 maja 2014 00:25

Przetwórnia rybna z Oslo poszukuje osób do pracy w Norwegii przy produkcji, pakowaniu łososia. Oferta dla Polaków bez znajomości języka norweskiego od 19 maja 2014.

Stanowisko: pracownik produkcji
Miejsce pracy: Oslo
Zarobki: 163,80 NOK brutto za godzinę
Liczba stanowisk: 5

Obowiązki:
Praca w przetwórni rybnej przy produkcji paczkowanego łososia wędzonego. Do zadań pracownika będą należały różne zadania na linii produkcyjnej (usuwanie ości, zdejmowanie skóry, filetowanie, pakowanie etc.).

Wymagania:
– mile widziane osoby z doświadczeniem w przetwórstwie rybnym
– dobra znajomość języka angielskiego
– gotowość do podjęcia zatrudnienia od 19 maja na okres minimum 3 miesięcy
– sprawność fizyczna, wytrzymałość na obniżoną temperaturę
– umiejętność szybkiej nauki
– zaświadczenie o niekaralności

Oferujemy:
– zatrudnienie przez norweską agencję pracy na okres 3 miesięcy, z możliwością podpisania umowy bezpośrednio z pracodawcą norweskim
– atrakcyjne warunki finansowe
– zakwaterowanie w mieszkaniach o wysokim standardzie (koszt 3000 NOK miesięcznie od osoby)
– wsparcie przy dopełnieniu wszelkich formalności
– brak ukrytych opłat za rekrutację

Nr. ref.: pr/040/2014

Transport do Norwegii we własnym zakresie. Obecnie można znaleźć tanie loty do Norwegii, przyjechać autokarem lub własnym samochodem.

Każda osoba podejmująca zatrudnienie w naszej agencji będzie zobowiązana do osobistego podpisania umowy w Gdańsku z naszym przedstawicielem dnia 9 lub 12 maja.

Nie pobieramy opłat za rekrutację, opłata za przygotowanie dokumentów (ok 300 NOK) będzie odliczona od pierwszej wypłaty.

Osoby zainteresowane ogłoszeniem i spełniające podane wymagania prosimy o przesłanie CV w języku angielskim na adres:

palitelig-rekruttering@contractor.net z dopiskiem w tytule pr/040/2014

Prosimy również o zamieszczenie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych na potrzeby rekrutacji.

ID ogłoszenia: 4975366a8358d5d4

1 odpowiedź na “Praca w Norwegii przy produkcji rybnej w przetwórni bez znajomości języka Oslo”

  1. starastaryija na 9 maja 2014 @ 11:30

    Witam wraz z moja dziewczyną jesteśmy zainteresowani powyższą ofertą byiśmy na wakacjach w Norwegii i sie w niej zakochaliśmy teraz szukamy pracy bo wiążemy z Norwegią swoją przyszłość starastaryija@onet.eu