do ustalenia NOK

Praca w Norwegii przy produkcji spożywczej bez znajomości języka Stavanger

  • Miasto: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 15 października 2014 23:51

Fabryka żywności mrożonej w Stavanger zatrudni do pracy w Norwegii pracowników produkcji bez doświadczenia i bez znajomości języka norweskiego. Oferta dla Polaków na półroczny kontrakt.

Stanowisko: pracownik produkcji
Miejsce pracy: Stavanger
Zarobki: do ustalenia (warunki norweskie – zależne od kwalifikacji)
Liczba wakatów: 2

Zadania:
– fizyczna, stojąca praca przy taśmie produkcyjnej polegająca na kontroli poprawnego przebiegu produkcji
– obsługa maszyn (mieszarki, taśmociągi)
– wyrywkowa kontrola jakości
– utrzymanie czystości zbiorników produkcyjnych i taśmociągów
– obowiązki związane z pakowaniem produktów

Wymagania:
– sprawność fizyczna, szybkość, umiejętność pracy pod presją czasu
– mile widziane doświadczenie w branży produkcji spożywczej/mrożonej
– wytrzymałość na niskie temperatury
– gotowość do podpisania umowy na okres 6 miesięcy
– dyspozycyjność od grudnia 2014
– minimum komunikatywny język angielski

Oferujemy:
– zatrudnienie bezpośrednio w norweskiej firmie
– negocjowalne wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji pracownika
– szkolenia i kursy wdrażające
– odzież robocza i ochronna
– pomoc w organizacji zakwaterowania

Jak aplikować?

Za pośrednictwem witryny: www.finn.no/finn/job/fulltime/object?finnkode=49779844

źródło: Finn.no

ID ogłoszenia: 928543edb8f60d38

4 komentarze na “Praca w Norwegii przy produkcji spożywczej bez znajomości języka Stavanger”

  1. Witam jestem bardzo zainteresowana ogłoszeniem.
    Próbuję złożyć aplikację natomiast na stronie finn wyświetla mi się, że dane ogłoszenie nie istnieje.

    Proszę o kontakt.
    Pozdrawiam
    Ania

  2. Trochę bez sensu jest zamieszczanie linków do ofert, które zostały już anulowane 😉

    Od administracji: dobre oferty mają to do siebie, że znikają bardzo szybko

  3. Witamy!
    Dawid 25 lat pracowałem na produkcji jako debager (wyzucanie 20 -25 kg skrzynek z miesem ) przez pół roku ,Starszy operator produkcji (zamawianie i zdawanie asortymentu oraz robienie trymingów wszystko w programie Sap )Praca w niskich temperaturach, posiadam książeczke sanepidowska.Dorabiałem na wykończeniach wnęcz oraz na kostce brukowej .Jestem pracowity i rzetelny ,bardzo chce wyjechać z kraju wraz z moja dziewczyna ponieważ nie ma tu przyszłości dla młodych ludzi .
    Dagmara 23 lata pracowałam na prosukcji obecnie pracuje handlu,nie mam dzieci.
    Kontakt
    e-mail :mlynko@o2.pl tel:515505718

  4. W jeden dzień było tyle chętnych, że usunęli ofertę?