154 brutto NOK

Praca w Norwegii przy produkcji spożywczej bez znajomości języka Tonsberg

  • Miasto: Tonsberg
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 10 marca 2014 00:37

Fabryka dań mrożonych z Tonsberg zatrudni pracowników na produkcję od zaraz. Oferta pracy w Norwegii bez znajomości języka norweskiego dla par i osób z minimum komunikatywnym językiem angielskim oraz doświadczeniem w produkcji spożywczej.

Stanowisko: pracownik produkcji
Miejsce pracy: Tonsberg
Zarobki: 154 NOK brutto za godzinę

Zadania:
– prace pomocnicze na linii produkcyjnej związane z kontrolą jakości, nadzorem na produkcją i pakowaniem gotowych wyrobów
– praca w środowisku o obniżonej temperaturze
– obowiązki związane z układaniem towaru na paletach, przygotowaniem do magazynowania

Wymagania:
– znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację z pracodawcą
– doświadczenie w produkcji spożywczej, znajomość HACCP
– aktualne badania sanepidowskie
– gotowość do wyjazdu od zaraz
– chęć do pracy na nadgodziny oraz w soboty
– preferowane osoby z doświadczeniem nabytym w krajach skandynawskich
– atutem będzie możliwość wyjazdu własnym autem

Oferujemy:
– zatrudnienie na warunkach norweskich
– umowę na okres próbny 2 miesiące z możliwością przedłużenia po tym okresie
– dobre warunki płacowe – 154 NOK brutto za godzinę + dodatki za nadgodziny
– zakwaterowanie płatne na czas pierwszej umowy, wsparcie przy znalezieniu mieszkania po zakończeniu okresu próbnego
– pomoc przy formalnościach i tłumaczeniach dokumentów
– brak jakichkolwiek opłat za rekrutację

Kandydaci spełniający kryteria oraz zainteresowani podjęciem pracy na wymienionych warunkach prosimy o wysłanie aplikacji za pomocą formularza kontaktowego dostępnego na stronie (link nad mapką).

Z uwagi na dużą liczbę zgłoszeń rezerwujemy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Wiadomość od administracji: Ogłoszenie bez podanego numeru certyfikatu agencji pracy – prosimy zachować ostrożność. W razie próby oszustwa prosimy o poinformowanie nas o tym fakcie.

ID ogłoszenia: 322531cf79f0dbb3

11 komentarzy na “Praca w Norwegii przy produkcji spożywczej bez znajomości języka Tonsberg”

  1. przemek30 na 10 marca 2014 @ 01:23

    Witam!
    Wysłałem do Państwa aplikacje za pomocą ‘link kontakt’.
    W razie zainteresowania proszę o kontakt mogę też przesłać CV aby pokazać moją dotychczasową karierę zawodową.
    Pozdrawiam.

  2. Witam !!! Pracowalem 1.5 roku na fabryce mam jakieś doświadczenie .
    Moge wysłać CV Proszę o kontakt alik90p@wp. pl tel. +48665747210

  3. lukashenko na 10 marca 2014 @ 21:16

    Witam!
    Dzisiaj wysłałem państwu e-mail z podaniem i potrzebnymi informacjami.
    lukashenko123@gmail.com

    • gregmace na 13 marca 2014 @ 08:53

      Witam. I odezwali się ? Czy kiedykolwiek ktoś Ci odpowiedział ? Pozdrawiam Greg

  4. janeczka27 na 11 marca 2014 @ 12:55

    Witam.
    Wysłałem państwu aplikacje za pomocą link kontakt.
    Mogę państwu wysłać moje CV.
    Pozdrawiam Mieczysław.

  5. Piotrek.Knieja na 12 marca 2014 @ 09:33

    Witam wysłałem do Państwa swoje dane Proszę o kontakt. p.knieja@gmail.com tel798904574

  6. Dzień dobry! Mam 30 lat, dużo zapału i chęci do pracy. Angielski bardzo dobry. Mój nr 530 427 093, mail , tatra322@gmail.com Mikołaj

  7. kokoroko80 na 12 marca 2014 @ 22:02

    Witam
    Wyslalam panstwu aplikacje za pomoca link kontakt. W kazdej chwile moge przeslac cv.
    Pozdrawiam Małgorzata

  8. @gregmace

    Wysyłałem dziesiątki CV do ogłoszeń tutaj i nie dostałęm ani jednego odezwu 🙂

    Pozdrawiam

  9. wasyl622 na 15 marca 2014 @ 21:20

    Witam posiadam Ukonczoną szkołe Technik Technologi Żywienia posiadam aktualne badania sanepidowskie oraz mam ukończone dyplom który jest w wersji angielskiej oraz polskiej
    Znajomość maszyn urządeń umiejętność dobierania składników oraz ich analiza za pomocą próbek wysyłam zdjęcia do was abyście mogli zobaczyć wszystko

  10. witam mam 5 lat doswiatczenia w pszemysle spozywczym za granico pracowalem w angli prosze o odpowiedz r.herbszt@vp.pl