do ustalenia NOK

Praca w Norwegii przy produkcji spożywczej z językiem angielskim od zaraz Drammen

  • Miasto: Drammen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 27 października 2014 03:07

Drammen – poszukiwani od zaraz pracownicy produkcji z językiem angielskim chętni do pracy w Norwegii przy produkcji spożywczej w charakterze elastycznego pomocnika (skoczek) w okresie wzmożonej aktywności.

Stanowisko: pracownik produkcji
Miejsce pracy: Drammen
Zarobki: do ustalenia
Liczba wakatów: 4

Zadania:
Różne zadanie związane z produkcją żywności uzależnione od danego zakładu pracy oraz jego aktualnego zapotrzebowania.

Ogólnie pracownik może zostać skierowany do takich obowiązków jak pakowanie produktów, obsługa maszyn, kontrola jakości, prace magazynowe itp.

Wymagania:
– motywacja do podjęcia pracy w Norwegii
– osoba zrównoważona, godna zaufania
– uczciwość, pracowitość, odpowiedzialność
– dobra znajomość języka angielskiego
– mile widziane doświadczenie w produkcji

Oferujemy:
– atrakcyjne warunki zatrudnienia
– dobry kontakt z pracodawcą
– przyjazne i dynamiczne środowisko pracy

Osoby zainteresowane mogą przesyłać swoje zgłoszenia w języku angielskim na adres:

post@rekrutteringshusetmork.no

W tytule wiadomości koniecznie należy napisać : “Produksjonsmedarbeider”

źródło: Finn.no

ID ogłoszenia: 205544d9e510f35e