156 brutto/h NOK

Praca w Norwegii sprzątanie mieszkań Oslo bez znajomości języka czerwiec 2014

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 18 maja 2014 23:32

Zatrudnię 2 osoby do sprzątania od czerwca 2014 Oslo. Praca w Norwegii na okres wakacji bez znajomości języka dla pań na zastępstwo urlopowe. Sprzątaczki z doświadczeniem mile widziane.

Stanowisko: sprzątaczka
Miejsce pracy: Oslo
Zarobki: 156 NOK brutto za godzinę

Zadania:
Praca u klienta polegająca na całościowym i kompleksowym sprzątaniu mieszkań, domów oraz biur na terenie Oslo i przyległych miejscowości. Zadaniem pracownika będzie również dojazd do klienta, zazwyczaj praca odbywa się w 2-osobowych zespołach.

Wymagania:
– prawo jazdy i najlepiej własne auto (koszty będą zwracane)
– znajomość języka angielskiego (co najmniej komunikatywna)
– doświadczenie przy sprzątaniu mile widziane
– dyspozycyjność od czerwca do końca sierpnia
– umiejętność pracy zespołowej

Oferuję:
– zatrudnienie na norweskich warunkach
– umowa tymczasowa na 3 miesiące
– zapewnione zakwaterowanie na okres umowy w wynajętym mieszkaniu (koszt 2500 NOK miesięcznie – potrącany z wypłaty)
– możliwość otrzymania zaliczki po pierwszym tygodniu
– gwarantowane co najmniej 38 godzin pracy w tygodniu oraz możliwość nadgodzin

Osoby zainteresowane CV w języku angielskim + parę słów o sobie również po angielsku proszę wysłać na podany niżej email.

martyna.grabarczyk(at)10g.pl

ID ogłoszenia: 205537903e6524d0

5 komentarzy na “Praca w Norwegii sprzątanie mieszkań Oslo bez znajomości języka czerwiec 2014”

  1. Witam.
    jesteśmy zainteresowani tą pracą
    jest nas dwoje: mężczyzna 30lat, kobieta 27lat
    bez nałogów, z własnym samochosem.
    jedna osoba język angielski komunikatywny, dróga podstawowy.

    kontakt: +48 661 655 449
    pietia5@op.pl

    • Witam serdecznie:)

      Jestem zainteresowana pracą. Posiadam doświadczenie w sprzątaniu. Jestem miłą, ciepło nastawioną do życia i ludzi osobą, bezkonfliktową, szybko uczącą się. Język, raczej poziom podstawowy. W pracy daję z siebie 100%.

      Kontakt:
      smile8@onet.eu

  2. lukasz34921@o2.pl na 23 maja 2014 @ 06:30

    witam inetersuje mnie praca, niestety nie znam za bardzo jezyka, moj nr 782593461

  3. dorota0101 na 1 czerwca 2014 @ 18:08

    Witam mam na imie Dorota jestem zainteresowana ta praca 🙂
    Pracowalam ponad 3 lata w firmie sprzatajacej.

    Prosze o odpowiedz na ten adres e-mail :

    matusikiewicz1@hotmail.com

  4. Witam. Jestem zainteresowany tą pracą. Bez nałogów, sprawny, Znam język angielski w stopniu średnio-zaawansowanym, norweski- dobry. Posiadam prawo jazdy kat B

    Na jakiego maila należy przesyłać CV, ponieważ ten nie działa?

    mój mail: adamgolas@o2.pl
    tel: 501962367