180 brutto/h NOK

Praca w Norwegii z językiem angielskim od zaraz jako kierowca kat.B-dostawca w Skien

  • Miasto: Skien
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 5 czerwca 2021 00:25

W rejonie Skien od zaraz propozycja pracy w Norwegii ze znajomości języka angielskiego jako kierowca kat.B na stanowisku dostawcy zakupów w sklepie spożywczym, prowadzącym sprzedaż przez internet.

Zakwaterowanie dla chętnych zapewnione odpłatnie.

Transport do Norwegii obecnie możliwy jest jedynie przez Szwecję.

Stanowisko: kierowca kat. B – dostawca zakupów

Miejsce zatrudnienia: Skien, Norwegia

Zarobki: 180 NOK brutto na godzinę pracy

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca jako kierowca kat. B przy dostarczaniu zakupów pod drzwi
  • zatrudnienie odbywa się w firmie sprzedającej towar przez Internet
  • pracownik stawia się na magazynie w wyznaczonej porze, odbiera towar i dostarcza zgodnie z listą
  • aktualnie ze względów bezpieczeństwa płatności realizowane są głównie drogą on-line lub kartą, a towar dostarcza się do drzwi – obowiązuje zakaz wnoszenia za próg

Wymagania:

  • chęć podnoszenia kwalifikacji
  • przyjazne nastawienie
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • prawo jazdy kat. B
  • punktualność
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • dyspozycyjność od zaraz
  • przestrzeganie zasad reżimu sanitarnego

Zapewniamy:

  • norweską umowę o pracę do podjęcia od zaraz
  • pierwsze zatrudnienie na okres próbny z opcją podjęcia stałej współpracy
  • opiekę koordynatora polskiego pochodzenia na miejscu
  • pracodawca zapewnia samochód służbowy z kartą paliwową oraz telefon komórkowy
  • pracę bezpośrednio u norweskiego pracodawcy bez pośredników
  • zakwaterowanie na miejscu odpłatnie (około 3500 NOK miesięcznie za pokój 1 os. z łazienką)
  • gwarancję rozwoju

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą i spełniające podane wymogi prosimy o aplikowanie za pośrednictwem podanego poniżej formularza kontaktowego z zaznaczeniem opcji:

„Kierowca / Dostawca Skien”

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca2021

OSK Vikarbyrå AS
Hamborggata 21
3018 Drammen

ID ogłoszenia: 49960b1792af0a4a