do uzgodnienia NOK

Praca w Norwegii z j. angielskim sprzątanie domów przed świętami od zaraz w Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 16 listopada 2015 22:50

Aktualne ogłoszenie pracy w Norwegii przy sprzątaniu domów i mieszkań w Oslo na okres przedświąteczny. Oferta od zaraz dla osób ze znajomością języka angielskiego (norweski nie jest konieczny).

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Lokalizacja: Oslo, Norwegia

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Czas trwania umowy: praca w okresie przedświątecznym z możliwością przedłużenia umowy po nowym roku

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • sprzątanie domów i mieszkań w okresie przedświątecznym
  • praca wykonywana będzie zespołowo
  • zadania polegać będą na kompleksowym sprzątaniu powierzchni – gruntowne odkurzanie, wycieranie kurzy, zmiana pościeli, pranie, sprzątanie kuchni oraz łazienek, układanie w szafach, itp

Oczekiwania:

  • dobra znajomość języka angielskiego
  • posiadanie czynnego prawa jazdy kat.B
  • szybkie tempo pracy
  • odpowiedzialność
  • lojalność
  • umiejętność pracy pod presją czasu
Zapewniamy:

  • pracę do 23 grudnia z możliwością przedłużenia umowy po nowym roku dla najlepszych
  • uniform służbowy oraz niezbędną chemię i materiały do sprzątania
  • szybkie wprowadzenie

Osoby zainteresowane prosimy o pilne przesyłanie aplikacji.

Wysyłając zgłoszenie na stanowisko prosimy powołać się na serwis norwegia.pracabc.pl

CV proszę wysłać na adres:

martyna.grabarczyk@10g.pl z dopiskiem “Sprzątanie domów i mieszkań przed świętami, Oslo, listopad 2015”

ID ogłoszenia: 495649ff7a3d013