169 brutto/h NOK

Praca w Nowegii bez znajomości języka przy pakowaniu łososia Bergen 2017

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 17 września 2017 02:35

Aktualnie proponujemy możliwość zatrudnienia 2017 w przetwórni rybnej z Bergen dla osób bez znajomości języka. Oferta pracy w Norwegii przy pakowaniu łososia wędzonego.

Stanowisko: Pakowacz łososia

Lokalizacja: Bergen, Norwegia

Pensja: 169 NOK brutto na godzinę pracy

Liczba wakatów: 10-15

Zakres zadań:

  • praca w przetwórni rybnej, polegająca na filetowaniu, krojeniu, ważeniu i układaniu na tackach filetów z łososia norweskiego
  • obowiązkiem będzie również dbanie o porządek
  • zadania wykonywane będą na hali przy obniżonej temperaturze

Oczekiwania:

  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy na produkcji
  • dużą zaletą będą aplikacje od osób posiadających doświadczenie w przetwórni rybnej
  • wysoka sprawność fizyczna
  • zręczność
  • możliwość pracy w warunkach chłodniczych
  • doświadczenie w wykonywaniu pracy fizycznych przez minimum rok

Zapewniamy:

  • zatrudnienie bez znajomości języka norweskiego
  • uczciwe warunki zatrudnienia
  • wdrożenie w obowiązki

Aplikacja:
Wiadomość zatytułowaną: “pakowanie łososia Norwegia 2017” prosimy wysłać z załączeniem aktualnego CV wraz ze zdjęciem, na adres:

  • biuro@workingservice.pl

źródło: http://workingservice.pl/praca-w-norwegii-przy-pakowaniu-lososia.php

ID ogłoszenia: 25159bd172387360

1 odpowiedź na “Praca w Nowegii bez znajomości języka przy pakowaniu łososia Bergen 2017”

  1. Lukaszlukasz86 na 22 września 2017 @ 12:53

    Witam. Ja i moi znajomi jestesmy zainteresowani pracą. 3 lata pracowalem w Noreegi mam dobre referencje. Moj adres email: lukaszgolab86@gmail.com / nr.tel 511476003