165 /h + mieszkanie NOK

Produkcja dań mrożonych bez języka praca w Norwegii od zaraz, Bergen 2018

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 14 stycznia 2017 03:58

Od stycznia 2018 firma z Bergen poszukuje pilnie pracowników również bez znajomości języka. Praca w Norwegii od zaraz przy produkcji gotowych dań mrożonych. Zakwaterowanie zapewnione i opłacone przez pracodawcę. Obecnie fabryka zgłasza zapotrzebowanie na jeszcze 3 pracowników ze znajomością języka angielskiego (norweski mile widziany).

Stanowisko: pracownik produkcji

Miejsce pracy: Bergen

Zarobki: 165 NOK brutto/h

Liczba miejsc: 3

Start: II połowa stycznia 2018

Zadania:
Miejscem pracy jest firma produkcyjna zajmująca się wytwarzaniem gotowych dań mrożonych. Obowiązki pracownika będą rozdzielane zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem pracodawcy. Do zadań będzie zaliczało się m.in. układanie składników, kontrola jakości produktów przy taśmie, pakowanie wyrobów, proste prace magazynowe oraz obsługa maszyn (po uprzednim przeszkoleniu).

Wymagania:
– minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego (weryfikacja telefoniczna)
– gotowość do szybkiego wyjazdu i podjęcia zatrudnienia
– mile widziane osoby z doświadczeniem w produkcji spożywczej
– tylko osoby nie karane i bez nałogów
– oczekiwana umiejętność pracy zespołowej, komunikatywność, pozytywne nastawienie
– gotowość do pracy w systemie zmianowym w tym również na noce
– konieczne osobiste stawiennictwo w Gdańsku przed wyjazdem w celu podpisania umowy

Oferujemy:
– darmowe zakwaterowanie na cały czas trwania umowy (umeblowane i wyposażone mieszkanie)
– pomoc z dopełnieniem wszelkich spraw natury formalnej
– brak jakichkolwiek opłat z tytułu rekrutacji pracownika (prosimy uważać na nieuczciwych pośredników pobierających prowizję z góry)
– wsparcie polskojęzycznego koordynatora na miejscu
– pracodawca zapewnia pełne szkolenie na miejscu oraz niezbędną odzież ochronną

Jak aplikować?

Zgłoszenia proszę składać za pomocą poniższego formularza z zaznaczeniem posady “Produkcja gotowych dań mrożonych Bergen 2018”

[ogłoszenie nieaktualne] http://bit.do/rekrutacja2018

W związku z ogromnym zainteresowaniem ofertami pracy w Norwegii rezerwujemy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi w procesie rekrutacji kandydatami.

Rask Endring AS – profesjonell vikarbyrå, Storgata 39 0182 Oslo, Norge

ID ogłoszenia: 8258798949cb3b7

3 komentarze na “Produkcja dań mrożonych bez języka praca w Norwegii od zaraz, Bergen 2018”

  1. Witam! jestem zainteresowany pracą od zaraz, proszę o kontakt w.sasin20@gmail.com tel: 513022915 , 500816813, pozdrawiam Alex

  2. Marcin Kulman na 26 stycznia 2017 @ 01:27

    Witam, jestem zainteresowany ofertą pracy od zaraz proszę o kontakt telefoniczny pod nr telefonu 576019186 Adres e-mail amelcia2008.1982@wp.pl pozdrawiam Marcin.

  3. witam,jestem zainteresowany ta praca.mam rodzine w bergen wiec z mieszkaniem nie mam problemu.posiadam norweski dinumber. + 48 796 210 390