od 198/h brutto NOK

Produkcja kanapek oferta pracy w Norwegii bez języka od zaraz fabryka Oslo 2023

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 8 kwietnia 2023 00:28

Bez znajomości języka do podjęcia praca w Norwegii w fabryce żywności z Oslo na produkcji kanapek i wrapów. Zatrudnienie 2023 dostępne od zaraz z zakwaterowaniem możliwym na miejscu bezpłatnie.

Stanowisko: Pracownik produkcji kanapek

Miasto: Oslo, Norwegia

Termin: od zaraz

Pensja: od 198 NOK na godzinę pracy brutto

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w fabryce spożywczej na produkcji kanapek
  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie zajmować się przygotowaniem stanowiska pracy, opracowaniem składników – myciem, krojeniem, obsługiwaniem sprzętów, dbaniem o ciągłość
  • niezbędne jest przestrzeganie zasad BHP do pracy z żywnością

Oczekiwania:

  • pełna punktualność
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • odpowiedzialność
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka angielskiego
  • solidność
  • przykładanie się do zadań

Zapewniamy:

  • legalną, norweską umowę o pracę
  • solidne warunki zatrudnienia oraz dobre wynagrodzenie
  • terminowe wypłaty pensji i opcję pobierania zaliczek
  • dla najlepszych możliwość podjęcia długotrwałej współpracy
  • pomoc przy dopełnianiu spraw formalnych
  • ubezpieczenie
  • darmowe zamieszkanie w pensjonacie pracowniczym
  • dodatek w postaci darmowych kanapek w porze lunchu

Aplikacja:

Drodzy kandydaci,
Jeśli zainteresowała Was przedstawiona oferta i spełniacie większość podanych kryteriów prosimy o niezwłoczne przesłanie aplikacji drogą elektroniczną na poniższy adres z podaniem numeru referencyjnego pk/005/23. W wiadomości oraz w samym CV proszę wyraźnie zaznaczyć, iż wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych na potrzeby prowadzonej rekrutacji.

Norway Workers A.S
Schweigaards gate 16
0191 Oslo

mail: norwayworker@europe.com

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z osobami, które przejdą pierwszy etap rekrutacji.

ID ogłoszenia: 76464307e31b5cfd