175 brutto NOK

Produkcja mrożonek od zaraz praca w Norwegii z językiem angielskim w Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 23 lutego 2015 03:55

Aktualna oferta pracy w Norwegii przy produkcji dań mrożonych od zaraz. Zatrudnienie w fabryce w Oslo ze znajomością języka angielskiego dla Polaków z doświadczeniem na podobnym stanowisku.

Stanowisko: pracownik produkcji
Miejsce pracy: Oslo
Zarobki: 175 NOK brutto/h
Liczba miejsc: 5
Start: od zaraz

Zadania:
– różne prace pomocnicze przy produkcji spożywczej w środowisku o obniżonej temperaturze
– obsługa maszyn produkcyjnych po przejściu krótkiego szkolenia z zakresu obsługi i BHP
– praca przy taśmie polegająca na pakowaniu mrożonek do kartonów
– utrzymanie czystości na stanowisku
– paletowanie towaru do magazynowania
– inne zadani zlecone przez brygadzistę

Wymagania:
– doświadczenie w produkcji spożywczej lub na mroźni
– znajomość języka angielskiego w stopniu minimum komunikatywnym
– pracowitość, rzetelność, dokładność
– umiejętność wydajnej pracy w szybkim tempie
– gotowość do pracy w środowisku o obniżonej temperaturze otoczeni 0-2 stopnie Celsjusza

Oferujemy:
– legalne zatrudnienie w Norwegii na podstawie umowy z holenderską agencją pracy
– szkolenie wdrażające na miejscu
– płatne zakwaterowanie w mieszkaniach (koszt ok 3000 NOK od osoby miesięcznie)
– zapewnione uniformy służbowe chroniące przed zimnem
– umowa na okres próbny 3 miesiące z opcją przedłużenia
– konkurencyjne warunki finansowe

Aby złożyć aplikację do pracy należy przegotować CV ze zdjęciem oraz wysłać na adres: biuro[at]workingservice.pl z dopiskiem “praca w Norwegii”.

źródło: workingservice.pl

ID ogłoszenia: 89854e9f27d9997f

3 komentarze na “Produkcja mrożonek od zaraz praca w Norwegii z językiem angielskim w Oslo”

  1. piotrek90 na 23 lutego 2015 @ 12:47

    Witam! Jestem zainteresowany Państwa ofertą, posiadam doświadczenie. nr tel. 693136385. gotów do wyjazdu od zaraz. Pozdrawiam !

  2. Witam! Jestem zainteresowany Państwa ofertą, posiadam 6 letnie doświadczenie w branży spożywczej w tym 2 letnie jako brygadzista działu konfekcjonowania. Mój numer tel 606959078. Pozdrawiam

  3. Witam nie wiedzieć czemu, ale nie mogę na podany adres mailowy przesłać CV do kandydatury do pracy w Norwegii. Pozdrawiam. Mój mail m.bursiewicz@gmail.com