152,40/h + zakwaterowanie NOK

Produkcja pizzy mrożonej od zaraz praca w Norwegii bez znajomości języka Bergen 2019

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 23 czerwca 2019 03:23

Propozycja zatrudnienia od zaraz w fabryce z Bergen na produkcji pizzy oraz innych dań mrożonych. Ogłoszenie aktualnej pracy w Norwegii bez znajomości języka i doświadczenia dla Polaków.

Stanowisko: Pracownik produkcji pizzy mrożonej

Miasto: Bergen, Norwegia

Pensja: 152,40 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zakres zadań:

  • paca w nowoczesnej fabryce na produkcji dań mrożonych – głównie pizzy
  • zadania wykonywane są w warunkach chłodniczych
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się przygotowaniem składników, obsługiwaniem maszyn produkcyjnych a także porcjowaniem produktów
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • zaświadczenie o niekaralności
  • zdolność do pracy w zespole
  • dyspozycyjność do podjęcia zatrudnienia od zaraz
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • rzetelne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • możliwość podjęcia pracy zmianowej

Zapewniamy:

  • pracę do podjęcia od zaraz
  • zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka norweskiego
  • odzież roboczą i środki ostrożności
  • bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane na cały okres zatrudnienia
  • norweskie warunki
  • szkolenia pracownicze
  • opieka rezydenta polskiego pochodzenia i pomoc przy zaaklimatyzowaniu się na miejscu

Aplikacja:
Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres. Rekrutacja aktywna przez cały czerwiec 2019.

Pierwszy wyjazd zaplanowany jest od zaraz.

email: soknadansatte@fastmail.com

ID ogłoszenia: 7875d0df9221d59a

1 odpowiedź na “Produkcja pizzy mrożonej od zaraz praca w Norwegii bez znajomości języka Bergen 2019”

  1. Agnieszkakrolik1983 na 18 lipca 2019 @ 17:07

    Witam czy ogłoszenie jest nadal aktualne była bym zainteresowana wraz z chłopakiem.