152,40/h +zakwaterowanie NOK

Produkcja pizzy Norwegia praca bez znajomości języka w fabryce z Bergen od zaraz

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 29 maja 2021 02:20

Z darmowym zakwaterowaniem w Bergen od zaraz praca w Norwegii przy produkcji pizzy mrożonej. Oferta bez znajomości języka norweskiego i doświadczenia w nowoczesnej fabryce.

Stanowisko: Pracownik produkcji pizzy mrożonej

Termin: od czerwca 2021

Miasto: Bergen, Norwegia

Pensja: 152,40 NOK na godzinę pracy plus zamieszkanie bezpłatne

Opis stanowiska pracy:

  • nieskomplikowana praca w fabryce na produkcji pizzy mrożonej
  • do zadań należeć będzie samodzielne przygotowywanie składników, obsługiwanie urządzeń produkcyjnych, kontrolowanie jakości, porcjowanie składników
  • zadania wykonywane są przy linii produkcyjnej w pełnym reżimie sanitarnym
  • w zakładzie panuje obniżona temperatura ok. 2-4 stopnie Celsjusza

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia zatrudnienia w Norwegii od zaraz
  • możliwość pracy w systemie zmianowym
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • język angielski będzie atutem

Zapewniamy:

  • opieka rezydenta polskiego pochodzenia
  • wsparcie przy dopełnianiu wszelkich spraw na miejscu – opieka nad pracownikiem na początku kariery
  • norweską umowę o pracę na okres próbny z możliwością przedłużenia
  • miejsce zamieszkania
  • w pełni bezpieczne środowisko pracy
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie
  • środki ochrony osobistej
  • zatrudnienie do podjęcia w I połowie czerwca 2021

Aplikacja:
Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres. Rekrutacja aktywna do 11 czerwca 2021.

Pierwszy wyjazd zaplanowany jest od zaraz.

e-mail: soknadansatte2021@eclipso.eu

ID ogłoszenia: 65260b1834a307b7