do ustalenia NOK

Produkcja praca w Norwegii w przetwórstwie rybnym, pakowanie Trondheim

  • Miasto: Trondheim
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 17 sierpnia 2013 03:22

Dla klienta z Trondheim szukamy pracowników w przetwórstwie rybnym do pracy w Norwegii na produkcji przy pakowaniu, filetowaniu, porcjowaniu łososia. Oferta przeznaczona dla osób porozumiewających się w języku norweskim. Nasz klient ma dobrze prosperującą przetwórnię w Trondheim, posiada duże doświadczanie w branży świeżych ryb.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Miejsce pracy: Trondheim
Zarobki: do ustalenia (zgodne z Norweskimi warunkami)

Zadania:
– filetowanie, krojenie oraz pakowanie łososia na linii produkcyjnej
– prace porządkowe (czyszczenie, mycie, sprzątanie)
– praca w godzinach 15:00 – 23:00

Wymagania:
– mile widziane, ale nie wymagane doświadczenie przy produkcji
– znajomość języka norweskiego na poziomie komunikatywnym (warunek konieczny)
– elastyczność, wysoka motywacja, samodzielność, uczciwość

Oferujemy:
– legalną pracę w Norwegii w przyjaznym środowisku
– dobre, norweskie warunki zatrudnienia
– możliwość rozwoju zawodowego

Rekrutacja za pomocą formularza na stronie: http://bit.ly/13GdC2U

źródło oferty: www.finn.no/finn/job/fulltime/object?finnkode=43311792

ID ogłoszenia: 813520ec0ffe9437

4 komentarze na “Produkcja praca w Norwegii w przetwórstwie rybnym, pakowanie Trondheim”

  1. Witam,

    jestem zainteresowany wyjazdem do pracy do Norwegii, od 2,5 lat ucze sie jezyka norweskiego i przygotowuje do egzaminu Bergenstesten. Moim jezykiem ojczystym jest jezyk angielski (mieszkalem dlugo w USA), norweski umiem na poziomie srednio zaawansowanym zarowno w mowie jak i w pismie (bardzo chetnie poddam sie weryfikacji przez telefon badz skype). Ciezka praca fizyczna nie jest mi obca, przez 3 lata pracowalem w Niemczech na budowie. Prosze o kontakt i informacje czy ta oferta jest nadal aktualna.

    Pozdrawiam
    Piotr Kedziora

  2. jestem zainteresowany proszę o kontakt, zawsze pod telefonem!
    796 414 987

  3. Witam.Nazywam się Dawid.Mam 22 lata.Jestem gotowy do wyjazdu od dziś.Posiadam doświadczenie w pracy z rybami,ponieważ zajmowałem się ich smażeniem i obróbką.od 16 roku życia do 20 pracowałem na kuchni z rybami.Jezyk angielski w stopniu dobrym,niemiecki podstawowy.Posiadam prawo jazdy Kat.B od prawie 4 lat.Moim ostatnim pracodawcą była Marynarka Wojenna RP.Pilnie proszę o kontakt.

    tel : 669-488-536

  4. Trzech studentów,
    znamy angielski,
    mamy samochód,
    tel.norweski: 486 846 19,

    jesteśmy obecnie w Trondheim,

    szukamy pracy na wakacje,

    mikolajstanislawski@bluetax.pl