162.85 NOK brutto/h NOK

Produkcja rybna dam pracę w Norwegii dla fileciarza z j. angielskim od zaraz Brandasund

  • Miasto: Brandasund
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 28 marca 2015 17:37

Przetwórnia rybna z Brandasund od zaraz zatrudni pracownika na stanowisko fileciarz ryb. Ogłoszenie pracy w Norwegii ze znajomością języka angielskiego przy filetowaniu łososia.

Stanowisko: Fileciarz ryb

Miejsce zatrudnienia: Brandasund

Zarobki: 162.85 NOK brutto/h

Nr ref.: Fil/NOR/2.15

Obowiązki:

  • Praca a produkcji rybnej przy patroszeniu i filetowaniu łososia na linii produkcyjnej lub stole.

Oczekiwania:

  • posiadanie przynajmniej pół rocznego doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • atutem będzie praca przy filetowaniu łososia
  • gotowość do przyjechania swoim autem
  • dyspozycyjność od zaraz
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • możliwość pracy zmianowej

Zapewniamy:

  • pomoc w zorganizowaniu dokumentów niezbędnych do podjęcia legalnej pracy w Norwegii
  • wsparcie z formalnościami na miejscu
  •  umowa zgodna z norweskim prawem pracy
  • początkowo umowa na miesiąc z możliwością podjęcia stałej pracy w Norwegii
  • tygodniowo przynajmniej 30 godzin pracy i minimalnie 4 dni pracujące na 7
  • zapewnione zamieszkanie płatne 4000 NOK plus media
  • pracę zmianową w godzinach 7-15 oraz 15-22
  • możliwość dofinansowania zajęć sportowych, szkoleń, różnego rodzaju rabaty
  • świadczenia socjalne wynikające z rodzaju umowy

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy wysyłać poprzez poniższą stronę:

ID ogłoszenia: 1375513d5f2cd607