do ustalenia NOK

Produkcja spożywcza oferty pracy w Norwegii od zaraz bez języka Drammen

  • Miasto: Drammen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 12 maja 2014 00:10

Firma Drammen poszukuje pracowników produkcji na zastępstwo wakacyjne. Praca w Norwegii od zaraz bez języka norweskiego przy produkcji spożywczej w charakterze pomocnika.

Stanowisko: pracownik produkcji
Miejsce pracy: Drammen
Zarobki: do ustalenia

Zadania:
Różne zadania w produkcji spożywczej w zależności od aktualnego zapotrzebowania pracodawcy. Między innymi obsługa maszyn produkcyjnych, sortowanie, pakowanie produktów, kontrola jakości oraz obowiązki związane z utrzymaniem porządku, magazynowaniem.

Wymagania:
– uczciwość, odpowiedzialność, komunikatywność
– umiejętność pracy w grupie
– znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym
– dobra organizacja pracy samodzielnej
– zdolność do szybkiej nauki nowych obowiązków

Oferujemy:
– atrakcyjne, norweskie warunki pracy
– negocjowalne warunki finansowe
– stały i dobry kontakt z pracodawcą
– przyjazne środowisko pracy

Jak aplikować?
Osoby zainteresowane proszone są o szybkie wysłanie wiadomości email z załączonym CV w języku angielskim na adres: post@rekrutteringshusetmork.no z dopiskiem “Produksjonsmedarbeider” w nagłówku wiadomości.

Ogłoszenie zaczerpnięte z serwisu: finn.no/finn/job/fulltime/object?finnkode=47933864

ID ogłoszenia: 95536fd9664dba5

4 komentarze na “Produkcja spożywcza oferty pracy w Norwegii od zaraz bez języka Drammen”

  1. klaudia007 na 12 maja 2014 @ 22:23

    Jestem bardzo zainteresowana propozycją, proszę o kontakt 505 878 606. Pozdrawiam

  2. a.siennkiewicz na 17 maja 2014 @ 18:13

    Witam,
    Wraz z kolegą poszukujemy pracy na wakacje. Jesteśmy zainteresowani podaną ofertą. Swobodnie posługujemy się językiem angielskim.
    Tel. +48667813123
    Email: a.siennkiewicz@gmail.com
    Pozdrawiam,
    Andrzej

  3. lukasz34921@o2.pl na 23 maja 2014 @ 06:08

    witam jestem zainteresowany praca z kolega, prosze o kontakt 782593461

  4. dawid.sadlakowski na 26 maja 2014 @ 00:23

    witam jestem zainteresowany praca wraz z kolega pracowalemm 3 lata przy filetowaniu ryb w norwegi posiadam uprawnienia na wozki widlowe i pozwolenie na prace w norwegi moge pracowac duzo godzin a nadgodziny bardzo chetnie jestem gotow do wyjazdu od zaraz mam 26 lat jestem bez nalogow numer tel 723943242 lub meil dawidtatianka@interia.pl