Please disable any ad-blocker you are using in your browser.

do ustalenia NOK

Produkcja spożywcza praca w Norwegii Drammen bez znajomości języka od zaraz

  • Miasto: Drammen
  • Kraj: Norwegia
  • Lista: 7 września 2014 03:53

Aktualna oferta pracy w Norwegii dla Polaków na terenie Drammen przy produkcji spożywczej. Ogłoszenie bez znajomości języka od zaraz dla pracowników produkcji na stanowisku tzw. „skoczka”.

Miejsce pracy: Drammen
Zarobki: do ustalenia
Liczba wakatów: 4
Stanowisko: pracownik produkcji (skoczek)

Zadania:
Fizyczna praca na produkcji przy obsłudze maszyn (po przeszkoleniu). Zadania związane z pakowaniem, komisjonowaniem artykułów przy taśmie. Inne czynności związane z kontrolą jakości artykułów, układaniem na paletach oraz magazynowaniem.

Wymagania:
- dobra znajomość języka angielskiego (Zatrudnienie bez języka norweskiego)
- wysoka sprawność fizyczna
- dobra organizacja pracy
- uczciwość, rzetelność, odpowiedzialność
- mile widziane doświadczenie produkcyjne
- umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:
- dobre warunki pracy zgodne z norweskim prawodawstwem
- dobry kontakt z pracodawcą
- pozytywnie nastawione środowisko pracy
- konkurencyjne warunki płacowe

Zgłoszenia w postaci CV proszę wysyłać wyłącznie w języku angielskim.

Adres email: post[znak-małpy]rekrutteringshusetmork.no z dopiskiem „Produksjonsmedarbeider”

źródło oferty: rekrutteringshusetmork.no/pl/pracownik/wolne-stanowiska-pracy/

ID Ogłoszenia: 628540bb467545d3

3 Odpowiedzi na “Produkcja spożywcza praca w Norwegii Drammen bez znajomości języka od zaraz”

  1. Witam Wraz z kolegą jesteśmy zainteresowani ofertą pracy. Prosimy o kontakt na podany email doriankozio@gmail.com

  2. witam
    jestem zainteresowana ofertą.prosze o kontakt
    iwasielak@onet.eu

  3. Witam.
    Dwóch mężczyzn wiek 23 lata jest gotowych do podjęcia pracy od zaraz , spełniamy wszystkie państwa wymagania , bardzo dobrze znamy język angielski, jak również wykazujemy chęć do nauki języka norweskiego. Posiadamy prawo jazdy kat.b

    Kontakt:
    Kamil – 503979825 – kamilwachala@hotmail.com