do negocjacji NOK

Project Manager – dam pracę w Norwegii Oslo (branża budowlana)

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 18 listopada 2014 03:41

Polska agencja pracy poszukuje project managera gotowego do podjęcia pracy w Norwegii (Oslo) w branży budowlanej przy planowaniu i kontroli nad prowadzonymi inwestycjami.

Polish Employees to licencjonowana agencja pracy o ugruntowanej pozycji i wieloletnim doświadczeniu. Specjalizujemy się w rekrutacji i selekcji wykwalifikowanych specjalistów na rynek polski i zagraniczny.

Dla naszego Klienta, potentata branży budowlanej, specjalizującej się w budowie dróg, mostów, tuneli i inżynierii lądowej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Project Manager
nr.ref:. PM/No/MS
miejsce pracy: Oslo, Norwegia

Zakres obowiązków:

•Planowanie, rozwój i kontrola nad prowadzonymi inwestycjami
•Kontakt z Klientami, Udziałowcami i Podwykonawcami
•Zarządzanie zespołem
•Inne obowiązki zgodne ze stanowiskiem

Od Kandydatów wymagamy:

•Biegłej znajomości języka angielskiego – warunek konieczny
•Bardzo dobrej znajomości języka norweskiego/szwedzkiego/duńskiego – warunek knieczny
•Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w krajach Skandynawskich (Norwegia/Szwecja/Dania)
•Doświadczenia w pracy przy budowie przy budowie obiektów mostowych (min. 5 lat)
•Doskonałych zdolności komunikacyjnych

Mile widziane są:

•Doświadczenie w pracy przy budowie dróg/tuneli
•Doświadczenie w pracy z następującymi podwykonawcami: Statensvegwesen, Jernbahnverket

Nasz klient oferuje:

•Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku światowym
•Możliwość rozwoju i podnoszenia własnych kwalifikacji.

Nasz klient stawia na indywidualne podejście do pracownika. Wynagrodzenie i dodatkowe gratyfikacje ustalane będą indywidualnie – zależnie od posiadanego doświadczenia i kwalifikacji.

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o aplikowanie za pomocą adresu:

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).”

ID ogłoszenia: 84454695593bd701

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: kzagrodka
  • Zarejestrowany od: 23 sierpnia 2014

Inne przedmioty dodane przez kzagrodka

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez kzagrodka »