od 200 brutto/h NOK

Przeprowadzki od zaraz oferta fizycznej pracy w Norwegii bez języka, Tønsberg 2023

  • Miasto: Tønsberg
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 22 kwietnia 2023 00:08

Firma z Tønsberg od zaraz poszukuje kandydatów z dobrą kondycją do fizycznej pracy w Norwegii przy przeprowadzkach. Ogłoszenie bez znajomości języka z możliwością zakwaterowania (odpłatnie) na miejscu.

Stanowisko: Pracownik fizyczny przy przeprowadzkach

Lokalizacja: Tønsberg, Norwegia

Zarobki: od 200 NOK na godzinę pracy brutto

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Zakres obowiązków obejmuje:

  • Praca przy przeprowadzkach firmowych i klientów indywidualnych.
  • Realizacja zadań w zespole.
  • Przenoszenie, transport, zabezpieczanie, załadunek, rozładunek oraz montaż mebli, sprzętu i innych przedmiotów.

Oczekiwania wobec kandydatów to:

  • Samodyscyplina i umiejętność pracy w grupie.
  • Dodatkowym atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
  • Brak uzależnień.
  • Sumienność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań.

Zapewniamy:

  • Pełnoetatowe zatrudnienie możliwe do podjęcia od zaraz.
  • Norweską umowę o pracę na okres próbny z opcją przedłużenia.
  • Solidne szkolenie pracownicze.
  • Pracę w zgranych zespołach.
  • Dodatki do podstawowej pensji, takie jak premie za frekwencję, bonusy za polecenie pracowników itp.
  • Odpłatne zakwaterowanie, zorganizowane w wynajmowanych mieszkaniach za 3000 NOK miesięcznie.
  • Natychmiastowe zatrudnienie.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie zgłoszenia z dokładnym opisaniem umiejętności oraz posiadanym doświadczeniem na adres:

michal.korzybski@onet.eu

Za wszystkie zgłoszenia serdecznie dziękuję.

Michał Korzybski

ID ogłoszenia: 17644300751e052