od 170 /h NOK

Przeprowadzki oferta fizycznej pracy w Norwegii bez języka od zaraz 2020 w Tønsberg

  • Miasto: Tønsberg
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 4 lipca 2020 04:02

Dla pracowników fizycznych od zaraz do podjęcia praca w Norwegii przy przeprowadzkach. Ogłoszenie 2020 z Tønsberg bez znajomości języka dla osób z dobrą kondycją i zdrowiem. Mile widziana znajomość języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik fizyczny przy przeprowadzkach

Lokalizacja: Tønsberg, Norwegia

Pensja: 170 NOK na godzinę pracy brutto

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca w firmie która zapewnia swoim klientom szybkie i kompleksowe usługi przeprowadzek
  • do zadań należeć będzie pomoc przy zabezpieczaniu mienia, przenoszenie, załadunek na samochód, przewóz oraz rozładunek i montaż na miejscu

Oczekiwania:

  • świetne zorganizowanie czasu pracy
  • umiejętność bezkonfliktowej pracy w zespole
  • samodzielność, solidność, odpowiedzialność
  • prawo jazdy kat.B
  • dyspozycyjność od zaraz
  • elastyczność

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w oparciu o norweską umowę o pracę
  • ubezpieczenie
  • możliwość korzystania ze świadczeń socjalnych
  • uniform służbowy
  • pracę w młodym, ambitnym zespole
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • opieka polskojęzycznego koordynatora
  • zatrudnienie na okres 3 miesięcy próbnych z opcją przedłużenia
  • rzetelne szkolenie pracownicze
  • pomoc w szukaniu mieszkania do wynajęcia

Aplikacja:
Osoby zainteresowane proszę o przesłanie zgłoszenia z dokładnym opisaniem umiejętności oraz posiadanym
doświadczeniem na adres:

michal.korzybski@onet.eu
Za wszystkie zgłoszenia serdecznie dziękuję.
Michał Korzybski

ID ogłoszenia: 1605effde30e11fb