do uzgodnienia NOK

Raufoss Norwegia praca dla pokojówki sprzątanie pokoi z językiem angielskim

  • Miasto: Raufoss
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 31 stycznia 2016 15:03

Szukamy osób do pracy w Norwegii na stanowisku pokojówki. Zatrudnienie w hotelu z Raufoss przy sprzątaniu pokoi gościnnych ze znajomością języka angielskiego. Mile widziane osoby z doświadczeniem hotelowym.

Stanowisko: Pokojówka

Miejsce zatrudnienia: Raufoss – okolice miasta Gjøvik, Norwegia

Zarobki: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Kompleksowe sprzątanie pokoi gościnnych wraz z sanitariatami w hotelu głównie z apartamentami. Zadania mogą polegać również na drobnych pracach ogrodniczych i naprawczych.

Oczekiwania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego – umiejętność mówienia i pisania
  • czynne prawo jazdy kat.B
  • duże zmotywowanie
  • optymizm
  • miła aparycja
  • zaangażowanie, pracowitość
  • odpowiedzialne podchodzenie do powierzonych zadań

Oferujemy:

  • atrakcyjne stawki godzinowe
  • stabilne zatrudnienie
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia i miłą atmosferę
  • pokój na miejscu

Jak aplikować:
Prosimy o przesłanie wiadomości w języku angielskim z załączeniem klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych i wszelkich dokumentów aplikacyjnych na adres:

booking@svaneapartments.no

Kontakt telefoniczny: + 47 917 02 007

Informujemy, że kontaktować będziemy się wyłącznie w wybranymi osobami.

źródło: http://www.ogloszenia.wirtualnaskandynawia.pl/housekeeper_norwegia__raufoss,ogloszenie,20160125104958.html

ID ogłoszenia: 48056ab495bd4074