od 170 /h brutto NOK

Rigger – sygnalista dźwigowy, hakowy do pracy w Norwegii (Bergen)

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 22 marca 2015 13:10

Poszukiwany wykwalifikowany pracownik na stanowisko sygnalisty dźwigowego – hakowego do pracy w Norwegii na terenie miasta Bergen. Oferta dla osób z językiem angielskim opanowanym w stopniu bardzo dobrym.

Wymagania
• przynajmniej 2 lata doświadczenia na stanowisku hakowego w stoczni, w porcie lub przy podnoszeniu i transportowaniu ciężkich ładunków
• Kurs hakowego, wymóg konieczny
• Aktualne uprawnienia na osprzęt dźwigowy
• Aktualne uprawnienia na wózek widłowy do 10t
• przynajmniej roczne doświadczenie w obsłudze żurawi, wózka widłowego oraz
suwnicy z kabiny i poziomu roboczego
• b. dobra znajomość j. angielskiego

Obowiązki
• Nadzorowanie podnoszenia i mocowania ładunku
• Rozładunek oraz załadunek części, elementów dźwigów, żurawi
• Obsługa wózków widłowych (do 10t), suwnic i dźwignic (do 40t) oraz żurawi wieżowych .
Oferujemy
• umowę o pracę
• atrakcyjne wynagrodzenie, zgodnie z posiadanymi umiejętnościami

ID ogłoszenia: 28155094d5e9cd6a

4 komentarze na “Rigger – sygnalista dźwigowy, hakowy do pracy w Norwegii (Bergen)”

  1. Jestem Riggerem oraz operatorem żurawi wieżowych oraz stoczniowych od 21 lat.
    mam doswiadczenie w Polsce i za granicą.
    Posiadam wszystkie dokumenty na pracę w Norwegi gdyż pracowałem uz ponad 3 lata.
    Proszę o kontakt jesli moja kandydatura bedzie dla Panstwa odpowiednia.

    Z poważaniem
    Jacek Jakubowski

    • Witam Panie Jacku,
      Dziękuje za kontakt. Czy może Pan podać do siebie kontakt telefoniczny? Lub wysłac CV.
      Dziękuje.

  2. sebastianbach na 4 maja 2015 @ 10:44

    witam
    jestem hakowym ,suwnicowym do wielu lat transportuje wszelkie elementy konstrukcyjne,kontenery ,wielkogabarytowe blachy ,ładuje i rozładowywuje tiry wózkami widlowymi,uprawnienia na wózki widlowe z wymiana butli (e.u.),hakowy -suwnicowy (2s i 3 s)
    doswiadczenie na loadall i combilift ( port Ringaskiddy co Cork irlandia- załadunki i rozładunki zborza).załadunki suwnic wysokogabarytowych i montarz suwnic i dzwignic na terenie polski ,załadunki i rozładunki wysokogabarytowych konstrukcji stalowych .
    serdecznie pozdrawiam
    Sebastian Sinek
    503710092

  3. Dzień dobry. Czy ogłoszenie jest jeszcze aktualne? Spełniam wszystkie określone przez Państwa wymagania i chciałem przesłać CV. Proszę o informację

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: UE
  • Zarejestrowany od: 18 marca 2015

Inne przedmioty dodane przez UE

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez UE »