Please disable any ad-blocker you are using in your browser.

do ustalenia NOK

Rolnictwo – oferty sezonowej pracy w Norwegii na wakacje 2014

  • Miasto: Bremanger
  • Kraj: Norwegia
  • Lista: 19 marca 2014 04:04

Aktualna oferta pracy w Norwegii w rolnictwie 2014. Zatrudnienie na wakacje w gospodarstwie w Bremanger przy pracach polowych, zbiorach owoców i warzyw oraz pracach przy zwierzętach.

Miejsce pracy: Bremanger
Stanowisko: pracownik sezonowy
Zarobki: do ustalenia

Zadania:
- praca w gospodarstwie rolnym w zależności od potrzeb
- sadzenie roślin i ich pielęgnacja
- zbiory warzyw, owoców
- karmienie, doglądanie zwierząt
- obsługa maszyn rolniczych

Wymagania:
- mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn rolnych
- co najmniej komunikatywny język angielski
- siła fizyczna, wytrzymałość
- pozytywne nastawienie
- dyspozycyjność w okresie połowa kwietnia do połowy października 2014

Oferujemy:
- legalną pracę sezonową w norweskim gospodarstwie
- atrakcyjne zarobki
- praca w systemie zmianowym

Jak aplikować?

K. Strømmen Lakseoppdrett AS 6734 RUGSUND Osoba kontakt: Svein Klævold +47 950 72146 Svein@k.strommen.lakseoppdrett.no

źródło: norway-job.pl/advert?offer=2087

ID Ogłoszenia: 3835328ff2ad41e3

1,101 liczba wyświetleń, 1 dzisiaj

6 Odpowiedzi na “Rolnictwo – oferty sezonowej pracy w Norwegii na wakacje 2014”

  1. bary1818 na 24 marca 2014 @ 19:00

    Witam mam 18 lat szukam pracy wakacyjnej w Norwegi całe życie mieszam na wsi wiec pracy jestem nauczony
    posiadam prawo jazdy kat.B
    potrawie kierować traktorami i obsuga wszystkich maszyn rolniczych

    proszę o kontakt
    Dawidwolniewicz@wp.pl
    kom.531878362

  2. michal j na 26 marca 2014 @ 15:11

    Witam jestem Michal mam 30 lat i wlasnie przyjechalem do Norwegi w poszukiwaniu pracy.Jestem wytrzymaly i silny fizycznie,posiadam prawo jazdy kategori B ,dobra znajomosc jezyka angielskiego i wielka motywacja do pracy . Wychowalem sie na wsi ,moj dziadek mial durzą gospodarke i nauczyl mnie obslugi maszyn itp. Prosze o kontakt pod numer 92580441

  3. michal j na 26 marca 2014 @ 15:21

    Przepraszam ale podalem zly numer ,prawidlowy to 92508441 e mail : gdybus@wp.pl

  4. Michal.Adamczak na 3 kwietnia 2014 @ 13:23

    Witam. Mimo młodego wieku (18) mam doświadczenie w uprawie owoców i warzyw ponieważ mam ogródek i muszę się nim zajmować. Jestem zmotywowany do pracy, nie boje się podejmować nowych wyzwań ani wyjazdów za granice. Jestem osobą komunikatywną, z poczuciem humoru, pracowitą i zorganizowaną. Język znam na poziomie dobrym, komunikatywnym. W czerwcu będę posiadaczem prawo jazdy kategorii B. Dyspozycyjność od początku lipca do końca sierpnia.
    Również jeżeli będą wolne miejsca chciałbym jechać z przyjacielem, jest on w moim wieku i również jest bardzo pracowity.
    Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego wniosku i jak najszybszy kontakt. :)
    nr. 602759617 e-mail: kastet@onet.pl

  5. Witam :)
    3 młodych, silnych, sprawnych fizycznie, wytrzymałych i chętnych do pracy mężczyzn bardzo zainteresowanych ofertą Pracy.
    obowiązkowi, bezkonfliktowi, zdyscyplinowani.
    J. Angielski na poziomie komunikatywnym z dużą chęcią do pracy.
    Wszyscy prawo jazdy kat. B i duża chęc do pracy w kazdych warunkach.
    Doświadczenie w pracy na roli

    Proszę o kontakt zwrotny na adres e-mail: cajron13@onet.pl lub telefoniczny 791 705 260.
    Z góry dziękuję i Pozdrawiam.

  6. cajron13 na 10 maja 2014 @ 15:41

    Witam.
    Dwóch młodych mężczyzn chętnych do pracy w norwegi w rolnictwie.
    Młodzi, sprawni fizycznie, wytrzymali i chętni do pracy mężczyźni.
    Sumienni, doświadczenie przy pracy w rolnictwie, umiejetnosć obslugi maszyn rolniczych jak i poruszanie się ciągnikami rolniczymi.
    Język angielski na poziomie komunikatywnym.
    Proszę o kontakt zwrotny na ten adres e-mail lub telefonicznie pod nr: 791 705 260.
    Serdecznie pozdrawiam.